← tilbage
Gem favorit

Arkitex ApS

ReklamebeskyttetKontaktoplysninger må ikke bruges til markedsføring.

CVR 29445508 Aktiv APS 2730 Herlev
Årets resultat 2025 245.987 245.987 DKK
CVR-nummer29445508
status Aktiv
virksomhedsformAnpartsselskab
stiftet2006-04-04
kapitalDKK 500.000
telefon44530100
e-mailinfo@attentiongroup.dk
hjemmesidewww.attentiongroup.dk
sidst opdateret2026-10-22
Beliggenhed
adresse Marielundvej 30, 2730 Herlev
by2730 Herlev
kommuneHerlev Kommune
Ansatte (CVR)
2026-07 6 ansatte · 6 årsværk
+1 ansat (+20 %) siden juli 2025
månedansatteårsværk
2026-07 6 6
2026-06 7 5
2026-05 5 5
2026-04 5 5
2026-03 5 5
2026-02 5 5
2026-01 5 5
2025-12 5 5
2025-11 6 5
2025-10 5 5
2025-09 5 5
2025-08 5 5
2025-07 5 5
2025-06 5 5
2025-05 5 5
2025-04 5 5
2025-03 5 5
2025-02 5 5
2025-01 5 5
2024-12 5 5
2024-11 5 5
2024-10 5 5
2024-09 5 5
2024-08 5 5
Ejere
TS HOLDING, HERLEV ApS · CVR 29811083 Legal ejer 100 % Fra: 17.04.2007
Direktion
Thorben Lerborg Stidsen Direktør Fra: 04.04.2006
Bestyrelse
Nadia Lerborg Stidsen Formand Fra: 15.04.2025
Stiftere
Thorben Lerborg Stidsen Stifter Fra: 04.04.2006
nøgletal 2025 2024 2023 2022 2021 2020
Nettoomsætning ——————
Bruttoresultat 5.670.1115.793.4722.332.4156.674.8665.349.0385.711.468
Driftsresultat 423.5181.492.932-1.976.846844.451-945.303291.197
Resultat før skat 322.0101.386.201-2.002.794733.744-1.082.057269.080
Årets resultat 245.9871.078.264-1.561.249571.326-839.788207.052
Egenkapital 5.334.9595.088.9724.010.7084.006.9573.435.6294.275.417
Aktiver i alt (balance) 12.398.9399.013.6879.209.74910.610.40812.690.4776.967.869
Selskabskapital 500.000500.000500.000500.000500.000500.000
Gæld i alt 7.063.9803.924.7155.199.0416.603.4519.254.8482.692.452
Likvide beholdninger 2.247590.4821.313.86342.8322.702.4211.757.095
Antal ansatte (årsrapport) 55591010
Lønomkostning pr. ansat 1.010.288838.529828.591620.179566.841478.838
Soliditetsgrad 43,0 %56,5 %43,6 %37,8 %27,1 %61,4 %
Årsrapport vis
info
Offentliggjort: 2026-06-15
Revisor: BDO Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2025-04-11
Revisor: BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2024-06-24
Revisor: BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2023-03-14
Revisor: BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2022-05-16
Revisor: Sønderup I/S
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2021-06-22
Revisor: CR Statsautoriseret Revisionsaktieselskab
XBRL (rådata)
Alle årsrapporter (7)
periodeoffentliggjortrevisor
01/01 2025 – 31/12 2025 BDO Statsautoriseret Revisionspartnerselskab vis rapport
01/01 2024 – 31/12 2024 BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab vis rapport
01/01 2023 – 31/12 2023 BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab vis rapport
01/01 2022 – 31/12 2022 BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab vis rapport
01/01 2021 – 31/12 2021 Sønderup I/S vis rapport
01/01 2020 – 31/12 2020 CR Statsautoriseret Revisionsaktieselskab vis rapport
01/01 2019 – 31/12 2019 CR Statsautoriseret Revisionsaktieselskab vis rapport

Ejer du virksomheden? Bekræft ejerskab for at styre, hvad siden viser.