Arvai Holding ApS
ReklamebeskyttetKontaktoplysninger må ikke bruges til markedsføring.
Årets resultat 2025
185.172
185.172
DKK
Vil du bekræfte ejerskab og styre, hvad siden viser?
stamdata
| CVR-nummer | 42049484 |
| status | Aktiv |
| virksomhedsform | Anpartsselskab |
| stiftet | 2021-01-22 |
| kapital | DKK 40.000 |
| sidst opdateret | 2025-08-27 |
Beliggenhed
| adresse | Hyrdebakken 3, 3400 Hillerød |
| by | 3400 Hillerød |
| kommune | Hillerød Kommune |
Branche
| hovedbranche | Ikke-finansielle holdingselskaber (642120) |
Revisor
| firma | Nærrevision A/S · ifølge seneste årsrapport |
| underskriver | Kenneth Lehmann Andersen |
aktører og ejere
Ejere
| Jesper Arvai | Legal ejer | 100 % | Fra: 22.01.2021 |
Direktion
| Jesper Arvai | Direktør | Fra: 22.01.2021 |
Stiftere
| Jesper Arvai | Stifter | Fra: 22.01.2021 |
ejerskaber
Ejer af
| virksomhed | ejerandel | fra | resultat | egenkapital |
|---|---|---|---|---|
|
Ejendomsselskabet Nord ApS
CVR 43248014
|
50–66,66 % *
Ejerudvikling
50–66,66 %: fra 01.01.2024 100 %: 09.05.2022 – 31.12.2023 |
01.01.2024 | — | — |
|
Jato Byg ApS
CVR 42049719
|
100 % | 22.01.2021 | — | — |
|
Poncho ApS
CVR 46815408
|
50–66,66 % | 30.09.2026 | — | — |
Stifter af
| virksomhed | ejerandel | fra | resultat | egenkapital |
|---|---|---|---|---|
|
Ejendomsselskabet Nord ApS
CVR 43248014
|
09.05.2022 | — | — | |
|
Jato Byg ApS
CVR 42049719
|
22.01.2021 | — | — | |
|
Poncho ApS
CVR 46815408
|
30.09.2026 | — | — |
regnskabstal (DKK)
| nøgletal | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoomsætning | — | — | — | — | — |
| Bruttoresultat | -2.166 | -2.100 | -2.100 | -1.000 | -1.000 |
| Driftsresultat | — | — | — | — | — |
| Resultat før skat | — | 78.828 | 65.325 | 45.476 | 78.564 |
| Årets resultat | 185.172 | 78.828 | 65.787 | 45.655 | 78.784 |
| Egenkapital | 494.227 | 309.054 | 230.226 | 164.439 | 118.784 |
| Aktiver i alt (balance) | 528.369 | 341.029 | 286.535 | 214.315 | 141.982 |
| Selskabskapital | 40.000 | 40.000 | 40.000 | 40.000 | 40.000 |
| Gæld i alt | 34.142 | 31.975 | 56.309 | 49.876 | 23.198 |
| Likvide beholdninger | — | — | — | — | — |
| Antal ansatte (årsrapport) | — | — | — | — | — |
| Soliditetsgrad | 93,5 % | 90,6 % | 80,4 % | 76,7 % | 83,7 % |
| Årsrapport |
vis
info |
vis
info |
vis
info |
vis
info |
vis
info |
Alle årsrapporter (5)
| periode | offentliggjort | revisor | |
|---|---|---|---|
| 01/01 2025 – 31/12 2025 | Nærrevision A/S | vis rapport | |
| 01/01 2024 – 31/12 2024 | Nærrevision A/S | vis rapport | |
| 01/01 2023 – 31/12 2023 | Nærrevision A/S | vis rapport | |
| 01/01 2022 – 31/12 2022 | Nærrevision A/S | vis rapport | |
| 22/01 2021 – 31/12 2021 | Nærrevision A/S | vis rapport |
p-enheder (1)
-
Arvai Holding ApS Aktiv Reklamebeskyttet P-nr. 1026715896
- adresse
- Hyrdebakken 3, 3400 Hillerød
- startet
- 22.01.2021
- ansatte
- —