← tilbage
Gem favorit

A/S SINDAL SUPERLAND

ReklamebeskyttetKontaktoplysninger må ikke bruges til markedsføring.

CVR 31364507 Aktiv A/S 9830 Tårs
Årets resultat 2025 1.197.017 1,2 mio DKK
CVR-nummer31364507
status Aktiv
virksomhedsformAktieselskab
stiftet2008-03-31
kapitalDKK 500.000
telefon98901455
sidst opdateret2026-06-15
Beliggenhed
adresse Bredgade 92, 9830 Tårs
by9830 Tårs
kommuneHjørring Kommune
Ansatte (CVR)
2026-08 46 ansatte · 22 årsværk
Uændret siden august 2025
månedansatteårsværk
2026-08 46 22
2026-07 48 21
2026-06 52 20
2026-05 48 23
2026-04 44 20
2026-03 49 20
2026-02 46 20
2026-01 46 20
2025-12 48 21
2025-11 48 21
2025-10 46 20
2025-09 44 20
2025-08 46 22
2025-07 52 22
2025-06 48 21
2025-05 47 21
2025-04 46 21
2025-03 50 21
2025-02 49 23
2025-01 48 23
2024-12 48 23
2024-11 47 23
2024-10 47 22
2024-09 51 23
Ejere
ASX 9971 ApS · CVR 10405475 Legal ejer 100 % Fra: 04.03.2008
Direktion
Harald Thomsen Direktør Fra: 12.09.2022
Bestyrelse
Ole Thomsen Bestyrelsesmedlem Fra: 31.03.2008
Harald Thomsen Bestyrelsesmedlem Fra: 10.10.2016
Søren Thomsen Formand Fra: 15.06.2026
Stiftere
ASX 9971 ApS · CVR 10405475 Stifter Fra: 31.03.2008
nøgletal 2025 2024 2023 2022 2021 2020
Nettoomsætning ——————
Bruttoresultat 10.008.88310.926.80610.206.5519.714.8009.091.8338.280.610
Driftsresultat 1.458.1982.253.6331.811.2671.923.1512.482.7661.649.158
Resultat før skat 1.529.1872.282.4191.789.5531.881.7522.445.5261.637.379
Årets resultat 1.197.0171.785.9551.403.4081.477.8431.907.5101.277.002
Egenkapital 4.487.6294.990.6124.604.6574.601.2495.123.4065.215.896
Aktiver i alt (balance) 11.741.89512.535.32711.689.99410.664.03710.670.6059.220.303
Selskabskapital 500.000500.000500.000500.000500.000500.000
Gæld i alt 7.135.9047.444.0387.039.8006.036.8975.547.1994.004.407
Likvide beholdninger 2.601.1562.368.9442.463.7621.625.3454.066.5042.923.324
Antal ansatte (årsrapport) 192019181717
Lønomkostning pr. ansat 430.308415.843423.319420.164377.584379.044
Soliditetsgrad 38,2 %39,8 %39,4 %43,2 %48,0 %56,6 %
Årsrapport vis
info
Offentliggjort: 2025-12-28
Revisor: BDO Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2024-12-20
Revisor: BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2023-12-20
Revisor: BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2022-12-25
Revisor: BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2021-12-03
Revisor: BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2020-12-06
Revisor: BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab
XBRL (rådata)
Alle årsrapporter (6)
periodeoffentliggjortrevisor
01/07 2024 – 30/06 2025 BDO Statsautoriseret Revisionspartnerselskab vis rapport
01/07 2023 – 30/06 2024 BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab vis rapport
01/07 2022 – 30/06 2023 BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab vis rapport
01/07 2021 – 30/06 2022 BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab vis rapport
01/07 2020 – 30/06 2021 BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab vis rapport
01/07 2019 – 30/06 2020 BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab vis rapport

Ejer du virksomheden? Bekræft ejerskab for at styre, hvad siden viser.