← tilbage
Gem favorit

ASHFIELD NORDIC ApS

CVR 25784723 Aktiv APS 1550 København V
Årets resultat 2025 391.060 391.060 DKK
CVR-nummer25784723
status Aktiv
virksomhedsformAnpartsselskab
stiftet2000-12-01
kapitalDKK 125.000
telefon70274230
sidst opdateret2026-07-08
Beliggenhed
adresse Rådhuspladsen 16, 1550 København V
by1550 København V
kommuneKøbenhavn Kommune
Ansatte (CVR)
2026-08 26 ansatte · 20 årsværk
+10 ansatte (+62 %) siden august 2025
månedansatteårsværk
2026-08 26 20
2026-07 24 19
2026-06 25 21
2026-05 25 21
2026-04 23 21
2026-03 23 18
2026-02 23 19
2026-01 23 18
2025-12 23 20
2025-11 24 20
2025-10 24 15
2025-09 22 17
2025-08 16 12
2025-07 16 11
2025-06 17 14
2025-05 19 15
2025-04 19 15
2025-03 19 15
2025-02 18 14
2025-01 17 14
2024-12 18 15
2024-11 18 14
2024-10 18 14
2024-09 18 14
Ejere
Ashfield Nordic AB Legal ejer 100 % Fra: 01.12.2000
Direktion
Jan Marcel G. Noteboom Direktør Fra: 15.06.2021
Mats Olof Holmberg Direktør Fra: 15.06.2021
Bestyrelse
Benjamin Rapp Bestyrelsesmedlem Fra: 15.09.2021
Stiftere
VX 10.312 ApS · CVR 10014689 Stifter Fra: 01.12.2000
nøgletal 2025 2024 2023 2022 2021 2020
Nettoomsætning ——————
Bruttoresultat 10.198.4007.110.4595.064.6446.243.0766.116.7743.796.961
Driftsresultat 525.695334.091123.713165.064-471.540—
Resultat før skat —247.57946.503142.094-489.415-799.245
Årets resultat 391.060247.579-5.773142.094-473.899-799.245
Egenkapital 3.350.7881.017.814770.235776.008633.914-7.587
Aktiver i alt (balance) 4.563.6033.285.2111.902.7862.881.4921.892.9611.481.304
Selskabskapital 125.000125.000125.000125.000125.000125.000
Gæld i alt 1.212.8152.267.3971.132.5512.105.4841.259.0471.488.891
Likvide beholdninger 0145.219317.882281.872586.58034.240
Antal ansatte (årsrapport) 151211141613
Lønomkostning pr. ansat 644.668564.443448.532433.638411.361352.178
Soliditetsgrad 73,4 %31,0 %40,5 %26,9 %33,5 %-0,5 %
Årsrapport vis
info
Offentliggjort: 2026-06-19
Revisor: Revisionsfirmaet Edelbo & Lund-Larsen
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2025-06-23
Revisor: Revisionsfirmaet Edelbo & Lund-Larsen
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2024-06-28
Revisor: Revisionsfirmaet Edelbo & Lund-Larsen
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2023-07-05
Revisor: EY Godkendt Revisionspartnerselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2022-06-30
Revisor: EY Godkendt revisionspartnerselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2021-06-24
Revisor: EY Godkendt revisionspartnerselskab
XBRL (rådata)
Alle årsrapporter (7)
periodeoffentliggjortrevisor
01/01 2025 – 31/12 2025 Revisionsfirmaet Edelbo & Lund-Larsen vis rapport
01/01 2024 – 31/12 2024 Revisionsfirmaet Edelbo & Lund-Larsen vis rapport
01/01 2023 – 31/12 2023 Revisionsfirmaet Edelbo & Lund-Larsen vis rapport
01/01 2022 – 31/12 2022 EY Godkendt Revisionspartnerselskab vis rapport
01/10 2020 – 31/12 2021 EY Godkendt revisionspartnerselskab vis rapport
01/10 2019 – 30/09 2020 EY Godkendt revisionspartnerselskab vis rapport
01/10 2018 – 30/09 2019 Ernst & Young Godkendt revisionspartnerselskab vis rapport

Ejer du virksomheden? Bekræft ejerskab for at styre, hvad siden viser.