← tilbage
Gem favorit

Assersbølgård ApS

ReklamebeskyttetKontaktoplysninger må ikke bruges til markedsføring.

CVR 40673067 Aktiv APS 6650 Brørup
Årets resultat 2025 784.911 784.911 DKK
CVR-nummer40673067
status Aktiv
virksomhedsformAnpartsselskab
stiftet2019-07-23
kapitalDKK 40.000
e-mailkontakt@sjovoglej.dk
sidst opdateret2025-05-22
Beliggenhed
adresse Favrskovvej 23, 6650 Brørup
by6650 Brørup
kommuneVejen Kommune
Branche
hovedbranche Drift af dagspa, saunaer og dampbade (962300)
Revisor
firma K.T. Revision · ifølge seneste årsrapport
underskriver Gitte Thomsen Arp
Ansatte (CVR)
2026-08 4 ansatte · 1 årsværk
−6 ansatte (−60 %) siden august 2025
månedansatteårsværk
2026-08 4 1
2026-07 4 1
2026-06 6 2
2026-05 15 3
2026-04 8 2
2026-03 6 2
2026-02 10 3
2026-01 10 2
2025-12 11 3
2025-11 8 3
2025-10 9 2
2025-09 13 3
2025-08 10 2
2025-07 11 2
2025-06 15 4
2025-05 19 4
2025-04 8 3
2025-03 9 2
2025-02 14 3
2025-01 15 3
2024-12 15 4
2024-11 12 3
2024-10 14 3
2024-09 24 6
Ejere
Jakob Fridberg Pedersen Legal ejer 100 % Fra: 23.07.2019
Direktion
Jakob Fridberg Pedersen Direktør Fra: 23.07.2019
Stiftere
Jakob Fridberg Pedersen Stifter Fra: 23.07.2019
nøgletal 2025 2024 2023 2022 2021 2020
Nettoomsætning ——————
Bruttoresultat 2.132.7101.494.2401.407.655757.960479.016144.197
Driftsresultat 1.029.07167.589118.307-101.008——
Resultat før skat 1.018.77417.22071.327-130.000——
Årets resultat 784.9119.57253.863-101.40511.545-23.944
Egenkapital 774.542-10.369-19.941-73.80427.60116.056
Aktiver i alt (balance) 1.759.540722.8981.193.4661.270.731972.853572.936
Selskabskapital 40.00040.00040.00040.00040.00040.000
Gæld i alt 984.998733.2671.213.4071.344.535945.252556.880
Likvide beholdninger 349.2225.661380.308434.210244.471120.673
Antal ansatte (årsrapport) 3153111
Lønomkostning pr. ansat —90.349————
Soliditetsgrad 44,0 %-1,4 %-1,7 %-5,8 %2,8 %2,8 %
Årsrapport vis
info
Offentliggjort: 2026-06-21
Revisor: K.T. Revision
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2025-07-03
Revisor: K.T. Revision, Vejle ApS Godkendt Revisionsanpartsselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2024-07-04
Revisor: K.T. Revision, Vejle ApS
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2023-04-26
Revisor: K.T. Revision, Vejle ApS
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2022-07-04
Revisor: K.T. Revision, Vejle ApS
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2021-07-05
Revisor: K.T. Revision, Vejle ApS
XBRL (rådata)
Alle årsrapporter (6)
periodeoffentliggjortrevisor
01/01 2025 – 31/12 2025 K.T. Revision vis rapport
01/01 2024 – 31/12 2024 K.T. Revision, Vejle ApS Godkendt Revisionsanpartsselskab vis rapport
01/01 2023 – 31/12 2023 K.T. Revision, Vejle ApS vis rapport
01/01 2022 – 31/12 2022 K.T. Revision, Vejle ApS vis rapport
01/01 2021 – 31/12 2021 K.T. Revision, Vejle ApS vis rapport
23/07 2019 – 31/12 2020 K.T. Revision, Vejle ApS vis rapport

Ejer du virksomheden? Bekræft ejerskab for at styre, hvad siden viser.