← tilbage
Gem favorit

B & J Malerfirma ApS

ReklamebeskyttetKontaktoplysninger må ikke bruges til markedsføring.

CVR 40047050 Aktiv APS 4683 Rønnede
Årets resultat 2025 2.050.018 2,1 mio DKK
CVR-nummer40047050
status Aktiv
virksomhedsformAnpartsselskab
stiftet2018-11-25
kapitalDKK 50.000
telefon31266292
e-mailfaktura@bjmalerfirma.dk
sidst opdateret2025-12-02
Beliggenhed
adresse Industrikrogen 1, 4683 Rønnede
by4683 Rønnede
kommuneFaxe Kommune
Branche
hovedbranche Maleraktiviteter (433410)
Ansatte (CVR)
2026-08 19 ansatte · 16 årsværk
−4 ansatte (−17 %) siden august 2025
månedansatteårsværk
2026-08 19 16
2026-07 20 16
2026-06 19 19
2026-05 19 19
2026-04 18 15
2026-03 17 16
2026-02 17 15
2026-01 17 16
2025-12 22 17
2025-11 20 22
2025-10 20 17
2025-09 22 22
2025-08 23 18
2025-07 24 21
2025-06 24 23
2025-05 22 22
2025-04 23 19
2025-03 21 20
2025-02 17 19
2025-01 17 16
2024-12 15 13
2024-11 16 16
2024-10 16 15
2024-09 14 14
Ejere
B & J Maler Holding ApS · CVR 40043616 Legal ejer 100 % Fra: 01.12.2018
Direktion
Bettina Gerlach Direktør Fra: 01.12.2018
Stiftere
B & J Maler Holding ApS · CVR 40043616 Stifter Fra: 25.11.2018
nøgletal 2025 2024 2023 2022 2021 2020
Nettoomsætning ——————
Bruttoresultat 13.234.3427.574.60012.249.98411.454.1508.157.0847.625.419
Driftsresultat 2.747.799848.7232.022.0842.159.712568.2881.246.678
Resultat før skat 2.655.512797.3231.994.1782.139.672545.2891.234.940
Årets resultat 2.050.018611.3151.550.8801.660.836423.735948.282
Egenkapital 3.137.8571.587.8392.476.5242.425.643764.8081.241.072
Aktiver i alt (balance) 6.577.2773.536.9816.251.9714.868.9165.062.5384.835.733
Selskabskapital 50.00050.00050.00050.00050.00050.000
Gæld i alt 3.388.1021.914.4003.775.4472.443.2734.279.3583.580.495
Likvide beholdninger 168.868822.8541.054.5451.368.348878.5941.050.105
Antal ansatte (årsrapport) 181419191514
Lønomkostning pr. ansat 572.056468.581527.567475.993490.786447.362
Soliditetsgrad 47,7 %44,9 %39,6 %49,8 %15,1 %25,7 %
Årsrapport vis
info
Offentliggjort: 2025-12-11
Revisor: KvalitetsRevision Godkendt Revisionspartnerselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2025-03-26
Revisor: KvalitetsRevision Godkendt Revisionspartnerselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2024-02-14
Revisor: KvalitetsRevision Godkendt Revisionspartnerselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2023-02-20
Revisor: KvalitetsRevision Godkendt Revisionspartnerselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2022-02-22
Revisor: KvalitetsRevision Godkendt Revisionspartnerselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2021-01-17
Revisor: —
XBRL (rådata)
Alle årsrapporter (7)
periodeoffentliggjortrevisor
01/10 2024 – 30/09 2025 KvalitetsRevision Godkendt Revisionspartnerselskab vis rapport
01/10 2023 – 30/09 2024 KvalitetsRevision Godkendt Revisionspartnerselskab vis rapport
01/10 2022 – 30/09 2023 KvalitetsRevision Godkendt Revisionspartnerselskab vis rapport
01/10 2021 – 30/09 2022 KvalitetsRevision Godkendt Revisionspartnerselskab vis rapport
01/10 2020 – 30/09 2021 KvalitetsRevision Godkendt Revisionspartnerselskab vis rapport
01/10 2019 – 30/09 2020 — vis rapport
01/12 2018 – 30/09 2019 — vis rapport

Ejer du virksomheden? Bekræft ejerskab for at styre, hvad siden viser.