← tilbage
Gem favorit

Beck & Beck ApS

ReklamebeskyttetKontaktoplysninger må ikke bruges til markedsføring.

CVR 38059815 Aktiv APS 8400 Ebeltoft
Årets resultat 2025 417.986 417.986 DKK
CVR-nummer38059815
status Aktiv
virksomhedsformAnpartsselskab
stiftet2016-09-26
kapitalDKK 50.000
telefon61376746
e-mailinfo@beckogbeck.dk
hjemmesidewww.beckogbeck.dk
sidst opdateret2026-01-15
Beliggenhed
adresse Martin Hansens Vej 24, 8400 Ebeltoft
by8400 Ebeltoft
kommuneSyddjurs Kommune
Branche
hovedbranche Landskabspleje (813000)
Revisor
firma Beierholm · ifølge seneste årsrapport
underskriver Jens Christian Andersen
Ansatte (CVR)
2026-08 15 ansatte · 10 årsværk
Uændret siden august 2025
månedansatteårsværk
2026-08 15 10
2026-07 15 9
2026-06 14 10
2026-05 14 11
2026-04 13 14
2026-03 12 7
2026-02 12 8
2026-01 11 8
2025-12 12 9
2025-11 15 11
2025-10 15 12
2025-09 16 10
2025-08 15 11
2025-07 15 8
2025-06 13 9
2025-05 14 10
2025-04 13 12
2025-03 13 10
2025-02 12 11
2025-01 11 7
2024-12 10 10
2024-11 12 10
2024-10 11 9
2024-09 10 9
Ejere
Kenneth Krogh Beck Legal ejer 100 % Fra: 01.12.2025
Direktion
Povl Beck Direktør Fra: 26.09.2019
Kenneth Krogh Beck Direktør Fra: 26.09.2016
Stiftere
Kenneth Krogh Beck Stifter Fra: 26.09.2016
nøgletal 2025 2024 2023 2022 2021 2020
Nettoomsætning ——————
Bruttoresultat 5.033.2344.176.5512.798.6012.538.3151.849.4571.974.578
Driftsresultat 591.888730.081144.940630.125353.293443.871
Resultat før skat 543.594649.81173.755580.596291.675405.099
Årets resultat 417.986491.99154.080451.612226.158315.853
Egenkapital 1.140.681992.695744.704926.224703.412477.254
Aktiver i alt (balance) 3.085.3073.555.1943.139.9202.909.3472.675.3541.821.229
Selskabskapital 50.00050.00050.00050.00050.00050.000
Gæld i alt 1.896.5392.529.6022.395.2161.983.1231.971.9421.343.975
Likvide beholdninger 53.59820.342059.301147.9489.523
Antal ansatte (årsrapport) 1086444
Lønomkostning pr. ansat 435.206417.666424.151———
Soliditetsgrad 37,0 %27,9 %23,7 %31,8 %26,3 %26,2 %
Årsrapport vis
info
Offentliggjort: 2026-06-17
Revisor: Beierholm
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2025-06-25
Revisor: Beierholm
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2024-06-28
Revisor: Beierholm
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2023-06-25
Revisor: Beierholm
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2022-06-21
Revisor: PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2021-07-07
Revisor: PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
XBRL (rådata)
Alle årsrapporter (9)
periodeoffentliggjortrevisor
01/01 2025 – 31/12 2025 Beierholm vis rapport
01/01 2024 – 31/12 2024 Beierholm vis rapport
01/01 2024 – 31/12 2024 Beierholm vis rapport
01/01 2024 – 31/12 2024 Beierholm vis rapport
01/01 2023 – 31/12 2023 Beierholm vis rapport
01/01 2022 – 31/12 2022 Beierholm vis rapport
01/01 2021 – 31/12 2021 PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab vis rapport
01/01 2020 – 31/12 2020 PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab vis rapport
01/01 2019 – 31/12 2019 PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab vis rapport

Ejer du virksomheden? Bekræft ejerskab for at styre, hvad siden viser.