← tilbage

BELKI TEKNIK ApS

ReklamebeskyttetKontaktoplysninger må ikke bruges til markedsføring.

CVR 28297068 Aktiv APS 8840 Rødkærsbro
Årets resultat 2025 1.019.252 1 mio DKK

Vil du bekræfte ejerskab og styre, hvad siden viser?

CVR-nummer28297068
status Aktiv
virksomhedsformAnpartsselskab
stiftet2004-12-01
kapitalDKK 125.000
telefon86658811
sidst opdateret2026-05-19
Beliggenhed
adresse Fårupvej 19, 8840 Rødkærsbro
by8840 Rødkærsbro
kommuneViborg Kommune
Ansatte (CVR)
2026-07 26 ansatte · 15 årsværk
+5 ansatte (+24 %) siden juli 2025
månedansatteårsværk
2026-07 26 15
2026-06 24 17
2026-05 22 16
2026-04 22 15
2026-03 24 18
2026-02 23 19
2026-01 22 14
2025-12 24 19
2025-11 24 21
2025-10 25 18
2025-09 25 19
2025-08 21 15
2025-07 21 15
2025-06 21 18
2025-05 22 19
2025-04 24 21
2025-03 25 21
2025-02 28 23
2025-01 28 18
2024-12 29 27
2024-11 29 25
2024-10 29 22
2024-09 29 27
2024-08 28 18
Ejere
Sårniårdn Holding ApS · CVR 39872463 Legal ejer 66,67–89,99 % Fra: 21.12.2023
Møberg Holding ApS · CVR 44524007 Legal ejer 20–24,99 % Fra: 21.12.2023
Direktion
Bertel Skjellerup Direktør Fra: 07.07.2017
Stefan Ejsing Møberg Direktør Fra: 21.12.2023
Stiftere
Ivan Skjellerup Stifter Fra: 01.12.2004
nøgletal 2025 2024 2023 2022 2021 2020
Nettoomsætning ——————
Bruttoresultat 12.229.66817.630.63911.174.5038.017.8108.124.3296.997.991
Driftsresultat 1.451.3025.571.6462.076.6111.111.8691.577.505487.946
Resultat før skat 1.307.8705.408.6891.637.964830.6861.326.623289.377
Årets resultat 1.019.2524.218.0831.274.311644.3781.032.954222.169
Egenkapital 6.685.2608.666.0084.447.9253.173.6142.529.2361.496.282
Aktiver i alt (balance) 10.840.77813.926.26215.730.3689.671.3149.911.29610.399.286
Selskabskapital 125.000125.000125.000125.000125.000125.000
Gæld i alt 3.811.4434.905.06911.282.4436.497.7007.382.0608.903.004
Likvide beholdninger 1.841.5963.729.9854.372.950986.6112.045.8212.116.827
Antal ansatte (årsrapport) 202418141414
Lønomkostning pr. ansat 522.134490.817494.536488.350458.591452.262
Soliditetsgrad 61,7 %62,2 %28,3 %32,8 %25,5 %14,4 %
Årsrapport vis
info
Offentliggjort: 2026-03-10
Revisor: Rådgivning & Revision
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2025-04-10
Revisor: Rådgivning & Revision
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2024-04-11
Revisor: Rådgivning & Revision
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2023-02-16
Revisor: Rådgivning & Revision
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2022-07-04
Revisor: Rådgivning & Revision
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2021-07-02
Revisor: Rådgivning & Revision
XBRL (rådata)
Alle årsrapporter (7)
periodeoffentliggjortrevisor
01/01 2025 – 31/12 2025 Rådgivning & Revision vis rapport
01/01 2024 – 31/12 2024 Rådgivning & Revision vis rapport
01/01 2023 – 31/12 2023 Rådgivning & Revision vis rapport
01/01 2022 – 31/12 2022 Rådgivning & Revision vis rapport
01/01 2021 – 31/12 2021 Rådgivning & Revision vis rapport
01/01 2020 – 31/12 2020 Rådgivning & Revision vis rapport
01/01 2019 – 31/12 2019 Rådgivning & Revision vis rapport