← tilbage

Biergarten Søndervig ApS

ReklamebeskyttetKontaktoplysninger må ikke bruges til markedsføring.

CVR 43362283 Aktiv APS 6950 Ringkøbing
Årets resultat 2025 834.907 834.907 DKK

Vil du bekræfte ejerskab og styre, hvad siden viser?

CVR-nummer43362283
status Aktiv
virksomhedsformAnpartsselskab
stiftet2022-06-28
kapitalDKK 40.000
sidst opdateret2025-10-20
Beliggenhed
adresse Lodbergsvej 73, 6950 Ringkøbing
by6950 Ringkøbing
kommuneRingkøbing-Skjern Kommune
Branche
hovedbranche Servering af mad i restauranter og caféer (561110)
Revisor
revisor Klaus Viborg Pedersen
Ansatte (CVR)
2026-07 25 ansatte · 19 årsværk
+2 ansatte (+9 %) siden juli 2025
månedansatteårsværk
2026-07 25 19
2026-06 26 14
2026-05 22 12
2026-04 21 12
2026-03 18 7
2026-02 19 8
2026-01 16 8
2025-12 18 6
2025-11 19 8
2025-10 19 10
2025-09 19 10
2025-08 21 14
2025-07 23 18
2025-06 21 14
2025-05 22 11
2025-04 20 14
2025-03 18 8
2025-02 14 8
2025-01 14 6
2024-12 15 7
2024-11 15 8
2024-10 16 11
2024-09 17 11
2024-08 21 14
Ejere
Lasse Vang Rysgaard Legal ejer 50–66,66 % Fra: 28.06.2022
Jesper Lange Nielsen Legal ejer 50–66,66 % Fra: 28.06.2022
Direktion
Lasse Vang Rysgaard Direktør Fra: 28.06.2022
Jesper Lange Nielsen Direktør Fra: 28.06.2022
Stiftere
Lasse Vang Rysgaard Stifter Fra: 28.06.2022
Jesper Lange Nielsen Stifter Fra: 28.06.2022
nøgletal 2025 2024 2023 2022
Nettoomsætning ————
Bruttoresultat 5.860.7504.944.6865.463.4565.252.079
Driftsresultat 1.039.414112.112358.518-1.172.460
Resultat før skat 1.069.735134.374351.698-1.206.875
Årets resultat 834.907104.747272.709-944.820
Egenkapital 4.369.1313.804.2244.099.4773.826.768
Aktiver i alt (balance) 5.439.8784.463.1485.207.3005.190.125
Selskabskapital 40.00040.00040.00040.000
Gæld i alt 956.032411.637716.275931.778
Likvide beholdninger 3.363.5642.339.7211.940.4141.634.455
Antal ansatte (årsrapport) 12131613
Lønomkostning pr. ansat 337.336297.683263.523409.351
Soliditetsgrad 80,3 %85,2 %78,7 %73,7 %
Årsrapport vis
info
Offentliggjort: 2026-05-13
Revisor: Beierholm
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2025-04-30
Revisor: Beierholm
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2024-06-03
Revisor: Beierholm
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2023-07-18
Revisor: REVISION LIMFJORD
XBRL (rådata)
Alle årsrapporter (4)
periodeoffentliggjortrevisor
01/01 2025 – 31/12 2025 Beierholm vis rapport
01/01 2024 – 31/12 2024 Beierholm vis rapport
01/01 2023 – 31/12 2023 Beierholm vis rapport
01/01 2022 – 31/12 2022 REVISION LIMFJORD vis rapport