← tilbage
Gem favorit

BIZCON ApS

CVR 28499450 Aktiv APS 4000 Roskilde
Årets resultat 2025 -267.303 -267.303 DKK
CVR-nummer28499450
status Aktiv
virksomhedsformAnpartsselskab
stiftet2005-03-03
kapitalDKK 200.000
telefon44851444
e-mailbizcon@bizcon.dk
sidst opdateret2026-06-16
Beliggenhed
adresse Industrivej 44, 4000 Roskilde
by4000 Roskilde
kommuneRoskilde Kommune
Ansatte (CVR)
2026-07 6 ansatte · 6 årsværk
Uændret siden juli 2025
månedansatteårsværk
2026-07 6 6
2026-06 8 6
2026-05 6 6
2026-04 6 6
2026-03 8 6
2026-02 6 6
2026-01 6 5
2025-12 7 6
2025-11 6 5
2025-10 5 5
2025-09 6 5
2025-08 7 6
2025-07 6 6
2025-06 8 7
2025-05 7 7
2025-04 8 8
2025-03 10 9
2025-02 9 9
2025-01 10 9
2024-12 11 10
2024-11 11 10
2024-10 10 9
2024-09 11 9
2024-08 10 9
Ejere
WOODLAND HOLDING ApS · CVR 28499418 Legal ejer 100 % Fra: 28.05.2023
Direktion
Anders Christian Mortensen Direktør Fra: 02.01.2007
Bestyrelse
Anders Christian Mortensen Bestyrelsesmedlem Fra: 02.01.2007
Torben Vang Wildt Bestyrelsesmedlem Fra: 02.01.2007
Kent Helmer Bergenholtz Bestyrelsesmedlem Fra: 12.12.2025
Stiftere
WOODLAND HOLDING ApS · CVR 28499418 Stifter Fra: 03.03.2005
MILBREGT HOLDING ApS · CVR 28499434 Stifter Fra: 03.03.2005
SØGAARD AF 2005 APS · CVR 28499442 Stifter Fra: 03.03.2005
nøgletal 2025 2024 2023 2022 2021 2020
Nettoomsætning ——————
Bruttoresultat 5.800.6136.967.7506.890.6435.924.8337.218.7355.362.864
Driftsresultat 181.7391.237.395751.662-573.9451.528.515-1.179.980
Resultat før skat -343.356503.684552.309-872.3031.102.674-1.279.318
Årets resultat -267.303379.686420.628-686.489850.945-1.001.783
Egenkapital 1.075.0821.342.386962.701542.0721.228.561377.616
Aktiver i alt (balance) 7.046.9317.193.8345.262.4265.909.1646.474.1497.658.664
Selskabskapital 200.000200.000200.000200.000200.000200.000
Gæld i alt 5.971.8495.813.7494.299.7255.367.0925.245.5887.281.048
Likvide beholdninger 787.188458.6642.391.432861.6513.844.1004.578.519
Antal ansatte (årsrapport) 0998912
Lønomkostning pr. ansat —617.464663.002808.112631.549544.452
Soliditetsgrad 15,3 %18,7 %18,3 %9,2 %19,0 %4,9 %
Årsrapport vis
info
Offentliggjort: 2025-12-16
Revisor: Damgaard Revision ApS
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2024-12-27
Revisor: Damgaard Revision ApS
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2023-10-06
Revisor: Damgaard Revision ApS
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2022-12-21
Revisor: Damgaard Revision ApS
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2021-12-01
Revisor: Damgaard Revision ApS
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2020-12-02
Revisor: Damgaard Revision ApS
XBRL (rådata)
Alle årsrapporter (6)
periodeoffentliggjortrevisor
01/07 2024 – 30/06 2025 Damgaard Revision ApS vis rapport
01/07 2023 – 30/06 2024 Damgaard Revision ApS vis rapport
01/07 2022 – 30/06 2023 Damgaard Revision ApS vis rapport
01/07 2021 – 30/06 2022 Damgaard Revision ApS vis rapport
01/07 2020 – 30/06 2021 Damgaard Revision ApS vis rapport
01/07 2019 – 30/06 2020 Damgaard Revision ApS vis rapport

Ejer du virksomheden? Bekræft ejerskab for at styre, hvad siden viser.