← tilbage
Gem favorit

Burger 161 ApS

ReklamebeskyttetKontaktoplysninger må ikke bruges til markedsføring.

CVR 40335323 Aktiv APS 2300 København S
Årets resultat 2025 78.156 78.156 DKK
CVR-nummer40335323
status Aktiv
virksomhedsformAnpartsselskab
stiftet2019-03-11
kapitalDKK 50.000
telefon31173536
e-mailkontakt@junama.dk
hjemmesidewww.junama.dk
sidst opdateret2025-12-23
Beliggenhed
adresse Kastrupvej 161, 2300 København S
by2300 København S
kommuneKøbenhavn Kommune
Branche
hovedbranche Detailhandel med tøj (477110)
Revisor
firma Danica · ifølge seneste årsrapport
underskriver Erkan Basoda
Ansatte (CVR)
2026-08 24 ansatte · 15 årsværk
+14 ansatte (+140 %) siden august 2025
månedansatteårsværk
2026-08 24 15
2026-07 24 21
2026-06 21 16
2026-05 20 16
2026-04 20 16
2026-03 19 13
2026-02 16 12
2026-01 11 8
2025-12 10 7
2025-11 7 7
2025-10 9 8
2025-09 11 8
2025-08 10 7
2025-07 9 8
2025-06 10 9
2025-05 12 9
2025-04 9 7
2025-03 12 8
2025-02 11 8
2025-01 12 9
2024-12 11 10
2024-11 12 7
2024-10 13 9
2024-09 12 10
Ejere
Ilker James Gazier Legal ejer 100 % Fra: 20.01.2020
Direktion
Ilker James Gazier Direktør Fra: 20.01.2020
Stiftere
Sogol Memaran-Torbati Stifter Fra: 11.03.2019
nøgletal 2025 2024 2023 2022 2021 2020
Nettoomsætning ——————
Bruttoresultat 3.050.8552.782.7192.388.142451.053-192.500-106.801
Driftsresultat 160.050-50.034650.497-331.513-193.18088.318
Resultat før skat 155.419-53.331647.575-332.603-194.18988.179
Årets resultat 78.156-84.777502.394-221.151-194.18962.116
Egenkapital 129.696106.540191.317-311.076-89.926104.264
Aktiver i alt (balance) 644.792602.3671.040.465712.77362.481170.175
Selskabskapital 50.00050.00050.00050.00050.00050.000
Gæld i alt 515.037495.763849.0791.023.849152.40765.911
Likvide beholdninger 310.829249.729694.880281.68340.401170.175
Antal ansatte (årsrapport) 7810400
Lønomkostning pr. ansat 407.173349.020169.705———
Soliditetsgrad 20,1 %17,7 %18,4 %-43,6 %-143,9 %61,3 %
Årsrapport vis
info
Offentliggjort: 2026-04-10
Revisor: Danica
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2025-03-27
Revisor: Danica
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2024-03-10
Revisor: Danica
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2023-05-30
Revisor: Danica
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2022-06-18
Revisor: Danica
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2021-06-30
Revisor: Danica
XBRL (rådata)
Alle årsrapporter (7)
periodeoffentliggjortrevisor
01/01 2025 – 31/12 2025 Danica vis rapport
01/01 2024 – 31/12 2024 Danica vis rapport
01/01 2023 – 31/12 2023 Danica vis rapport
01/01 2022 – 31/12 2022 Danica vis rapport
01/01 2021 – 31/12 2021 Danica vis rapport
01/01 2020 – 31/12 2020 Danica vis rapport
11/03 2019 – 31/12 2019 — vis rapport

Ejer du virksomheden? Bekræft ejerskab for at styre, hvad siden viser.