Depanneur Holding ApS
stamdata
| CVR-nummer | 38777319 |
| status | Aktiv |
| virksomhedsform | Anpartsselskab |
| stiftet | 2017-07-06 |
| kapital | DKK 50.000 |
| sidst opdateret | 2026-07-10 |
Branche
| hovedbranche | Ikke-finansielle holdingselskaber (642120) |
Revisor
| revisor | M2&Co., STATSAUTORISERET REVISIONSAKTIESELSKAB |
aktører og ejere
Ejere
| Mr. K Holding ApS · CVR 36967889 | Legal ejer | 20–24,99 % | Fra: 15.06.2026 |
| Kier Mardahl Holding ApS · CVR 44615657 | Legal ejer | 10–14,99 % | Fra: 28.06.2024 |
| Barkas Ventures ApS · CVR 44811235 | Legal ejer | 10–14,99 % | Fra: 28.06.2024 |
| Sunmachine ApS · CVR 44870967 | Legal ejer | 33,33–49,99 % | Fra: 15.06.2026 |
| Tandava ApS · CVR 46209818 | Legal ejer | 10–14,99 % | Fra: 15.06.2026 |
Direktion
| Kathrine Witt Mølholm | Direktør | Fra: 01.09.2023 |
Bestyrelse
| Daniel Rørbæk Jensen | Næstformand | Fra: 01.10.2025 | |
| Mike Wittrup Kristensen | Bestyrelsesmedlem | Fra: 20.09.2022 | |
| Steen Jespersen | Formand | Fra: 01.10.2025 | |
| Christian Frederik Kier Mardahl | Bestyrelsesmedlem | Fra: 01.10.2025 | |
| Kevin Paddy Aloysius Curran | Bestyrelsesmedlem | Fra: 01.10.2025 | |
| Kathrine Witt Mølholm | Bestyrelsesmedlem | Fra: 20.09.2022 |
Stiftere
| Mads Riisager Henriksen | Stifter | Fra: 06.07.2017 | |
| Kathrine Witt Mølholm | Stifter | Fra: 06.07.2017 | |
| Mon Vieux Holding IVS · CVR 36561327 | Stifter | Fra: 06.07.2017 | |
| HR. RØRBÆK HOLDING ApS · CVR 36967870 | Stifter | Fra: 06.07.2017 | |
| Mr. K Holding ApS · CVR 36967889 | Stifter | Fra: 06.07.2017 |
ejerskaber
Ejer af
| virksomhed | ejerandel | fra | resultat | egenkapital |
|---|---|---|---|---|
|
DEPANNEUR APS
CVR 36952768
|
100 % *
Ejerudvikling 100 %: fra 03.06.2024 90–99,99 %: 06.07.2017 – 02.06.2024 |
03.06.2024 | 213.466 | -2,4 mio |
|
Depanneur Invest ApS
CVR 36701765
|
100 % *
Ejerudvikling 100 %: fra 10.10.2019 90–99,99 %: 06.07.2017 – 09.10.2019 |
10.10.2019 | -166.958 | -716.292 |
Ejer af
| virksomhed | ejerandel | periode |
|---|---|---|
|
Barlie ApS
CVR 40066365
|
15–19,99 % | 01.02.2019 – 30.09.2020 |
|
Depanneur Holding ApS
CVR 38777319
|
5–9,99 % | 31.12.2020 – 20.09.2022 |
|
Snack & Blues ApS
CVR 38496360
|
50–66,66 % | 06.07.2017 – 01.10.2020 |
regnskabstal (DKK)
| nøgletal | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Nettoomsætning | — | — | — | — | — | — |
| Bruttoresultat | -22.151 | -34.047 | -20.399 | -27.990 | -19.143 | -11.000 |
| Driftsresultat | -22.151 | -34.047 | -20.399 | — | — | — |
| Resultat før skat | -22.344 | 38.086 | -11.855 | -128.445 | -407.826 | 414.308 |
| Årets resultat | -22.344 | 38.086 | -11.855 | -128.445 | -414.605 | 417.215 |
| Egenkapital | 10.453 | 32.797 | -5.289 | 6.566 | 130.511 | 545.116 |
| Aktiver i alt (balance) | 49.199 | 50.593 | 17.814 | 29.306 | 153.837 | 693.969 |
| Selskabskapital | 50.000 | 50.000 | 50.000 | 50.000 | 50.000 | 50.000 |
| Gæld i alt | 38.746 | 17.796 | 23.103 | 22.740 | 23.326 | 148.853 |
| Likvide beholdninger | 9.199 | 10.593 | 17.814 | 29.306 | 41.837 | 150.404 |
| Antal ansatte (årsrapport) | 1 | — | — | — | — | — |
| Soliditetsgrad | 21,2 % | 64,8 % | -29,7 % | 22,4 % | 84,8 % | 78,6 % |
| Årsrapport |
vis
Offentliggjort: 2026-06-30 Revisor: Grant Thornton, Godkendt Revisionspartnerselskab XBRL (rådata) |
vis
Offentliggjort: 2025-06-26 Revisor: Grant Thornton, Godkendt Revisionspartnerselskab XBRL (rådata) |
vis
Offentliggjort: 2024-06-27 Revisor: Grant Thornton, Godkendt Revisionspartnerselskab XBRL (rådata) |
vis
Offentliggjort: 2023-07-09 Revisor: TT Revision XBRL (rådata) |
vis
Offentliggjort: 2022-06-24 Revisor: TT Revision XBRL (rådata) |
vis
Offentliggjort: 2021-05-12 Revisor: TT Revision XBRL (rådata) |
Alle årsrapporter (7)
| periode | offentliggjort | revisor | |
|---|---|---|---|
| 01/01 2025 – 31/12 2025 | 2026-06-30 | Grant Thornton, Godkendt Revisionspartnerselskab | vis rapport |
| 01/01 2024 – 31/12 2024 | 2025-06-26 | Grant Thornton, Godkendt Revisionspartnerselskab | vis rapport |
| 01/01 2023 – 31/12 2023 | 2024-06-27 | Grant Thornton, Godkendt Revisionspartnerselskab | vis rapport |
| 01/01 2022 – 31/12 2022 | 2023-07-09 | TT Revision | vis rapport |
| 01/01 2021 – 31/12 2021 | 2022-06-24 | TT Revision | vis rapport |
| 01/01 2020 – 31/12 2020 | 2021-05-12 | TT Revision | vis rapport |
| 01/01 2019 – 31/12 2019 | 2020-04-03 | TT Revision | vis rapport |
p-enheder (1)
-
Depanneur Holding ApS Aktiv P-nr. 1022629278
- startet
- 06.07.2017
- ansatte
- —
virksomheder i nærheden
Samme branche inden for 10 km
- LARA HOLDING ApS 0 m · København N
- BlueTapeRedOcean ApS 16 m · København N
- O.SUNDQVIST Holding ApS 29 m · København N
- Ozoua ApS 44 m · København N
- PW Estournel Holding I ApS 68 m · København N
- PW Estournel Holding III ApS 68 m · København N
- PW Estournel Holding II ApS 68 m · København N
- M.Y Investment ApS 76 m · København N