RV-Holding IvS
stamdata
| CVR-nummer | 39738317 |
| status | Tvangsopløst |
| virksomhedsform | Iværksætterselskab |
| stiftet | 2018-07-22 |
| sidst opdateret | 2021-11-17 |
Branche
| hovedbranche | Ikke-finansielle holdingselskaber (642020) |
aktører og ejere
ingen aktive aktører registreret
ejerskaber
Ejer af
| virksomhed | ejerandel | periode |
|---|---|---|
|
bdrunk ApS
CVR 41022310
|
25–33,32 % | 16.12.2019 – 30.01.2020 |
|
CL Bygge Entreprise IvS
CVR 39738325
|
100 % | 22.07.2018 – 06.09.2021 |
|
Franks Garage IvS
CVR 40140190
|
100 % | 01.01.2019 – 01.06.2019 |
|
Ink Performance ApS
CVR 40172661
|
100 % | 11.01.2019 – 01.11.2019 |
Stifter af
| virksomhed | ejerandel | periode |
|---|---|---|
|
bdrunk ApS
CVR 41022310
|
16.12.2019 – 23.11.2021 | |
|
CL Bygge Entreprise IvS
CVR 39738325
|
22.07.2018 – 06.09.2021 | |
|
Franks Garage IvS
CVR 40140190
|
01.01.2019 – 21.07.2020 | |
|
Ink Performance ApS
CVR 40172661
|
11.01.2019 – 16.12.2021 |
p-enheder
tidligere p-enheder (1)
-
RV-Holding IvS Ophørt P-nr. 1023811630
- startet
- 22.07.2018 – ophørt 29.10.2020
- ansatte
- —