← tilbage

CEMB Gruppen ApS

ReklamebeskyttetKontaktoplysninger må ikke bruges til markedsføring.

CVR 43362089 Aktiv APS 2670 Greve
Årets resultat 2025 68.962.311 69 mio DKK

Vil du bekræfte ejerskab og styre, hvad siden viser?

CVR-nummer43362089
status Aktiv
virksomhedsformAnpartsselskab
stiftet2022-06-29
kapitalDKK 10.000.000
sidst opdateret2025-06-27
Beliggenhed
adresse Ventrupparken 2, 2670 Greve
by2670 Greve
kommuneGreve Kommune
Branche
hovedbranche Administration af fast ejendom på kontraktbasis (683210)
Ejere
Marlene Winther Plas Thorsen Legal ejer 25–33,32 % Fra: 29.06.2022
Christina Winther Nørgaard Legal ejer 25–33,32 % Fra: 29.06.2022
Erik Benny Winther Legal ejer 33,33–49,99 % Fra: 29.06.2022
Direktion
Erik Benny Winther Direktør Fra: 29.06.2022
Bestyrelse
Marlene Winther Plas Thorsen Bestyrelsesmedlem Fra: 29.06.2022
Else Winther Bestyrelsesmedlem Fra: 04.05.2023
Christina Winther Nørgaard Bestyrelsesmedlem Fra: 29.06.2022
Erik Benny Winther Formand Fra: 29.06.2022
Stiftere
Marlene Winther Plas Thorsen Stifter Fra: 29.06.2022
Christina Winther Nørgaard Stifter Fra: 29.06.2022
Erik Benny Winther Stifter Fra: 29.06.2022
Ejer af
virksomhed ejerandel fra resultat egenkapital
Skanlog Gruppen ApS
CVR 21237485
100 % 30.06.2022 — —
nøgletal 2025 2024 2023 2022
Nettoomsætning 1.185.467.3301.141.952.259893.554.897828.107.573
Bruttoresultat 377.425.818319.551.289404.921.755579.658.419
Driftsresultat 42.261.92734.205.868164.700.490353.900.026
Resultat før skat 84.793.89151.093.147125.238.999319.334.818
Årets resultat 68.962.31134.071.509116.273.942314.291.777
Egenkapital 913.174.809827.832.313801.616.710685.702.335
Aktiver i alt (balance) 1.325.271.5051.132.774.0661.107.436.6431.004.059.463
Selskabskapital 10.000.00010.000.00010.000.00010.000.000
Gæld i alt 402.755.699297.676.177299.124.957307.290.861
Likvide beholdninger 64.952.57040.752.78564.838.00841.651.196
Antal ansatte (årsrapport) 566549453397
Lønomkostning pr. ansat 537.812474.505493.595526.675
Soliditetsgrad 68,9 %73,1 %72,4 %68,3 %
Årsrapport vis
info
Offentliggjort: 2026-06-09
Revisor: Beierholm
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2025-06-04
Revisor: Beierholm
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2024-06-27
Revisor: Beierholm
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2023-06-04
Revisor: Beierholm
XBRL (rådata)
Alle årsrapporter (4)
periodeoffentliggjortrevisor
01/01 2025 – 31/12 2025 Beierholm vis rapport
01/01 2024 – 31/12 2024 Beierholm vis rapport
01/01 2023 – 31/12 2023 Beierholm vis rapport
01/01 2022 – 31/12 2022 Beierholm vis rapport