← tilbage
Gem favorit

Daisycon Nordics ApS

CVR 40127291 Aktiv APS 8520 Lystrup
Årets resultat 2025 -948 -948 DKK
CVR-nummer40127291
status Aktiv
virksomhedsformAnpartsselskab
stiftet2018-12-28
kapitalDKK 50
sidst opdateret2026-02-16
Beliggenhed
adresse Skæringvej 110, 8520 Lystrup
by8520 Lystrup
kommuneAarhus Kommune
Branche
hovedbranche Planlægning og design af reklamekampagner (731110)
Ansatte (CVR)
2026-08 7 ansatte · 7 årsværk
−3 ansatte (−30 %) siden august 2025
månedansatteårsværk
2026-08 7 7
2026-07 8 8
2026-06 8 8
2026-05 8 8
2026-04 8 8
2026-03 8 8
2026-02 8 8
2026-01 8 7
2025-12 8 8
2025-11 9 8
2025-10 8 8
2025-09 9 8
2025-08 10 9
2025-07 11 9
2025-06 11 9
2025-05 11 9
2025-04 11 10
2025-03 11 9
2025-02 11 10
2025-01 12 10
2024-12 15 11
2024-11 15 13
2024-10 16 15
2024-09 16 15
Ejere
Daisyon Internatinal BV Legal ejer 100 % Fra: 28.12.2018
Direktion
Marko Dobroschelski Direktør Fra: 28.12.2018
Stiftere
Daisyon Internatinal BV Stifter Fra: 28.12.2018
nøgletal 2025 2024 2023 2022 2021 2020
Nettoomsætning ——————
Bruttoresultat 3.593.4235.360.6874.210.427396.4165.427.0191.816.052
Driftsresultat -1.512.972-2.009.017-2.167.529-5.514.03638.664-2.962.956
Resultat før skat -948-1.899.512-1.522.970-5.363.68977.220-3.054.579
Årets resultat -948-1.899.512-1.522.970-5.363.68977.220-3.054.579
Egenkapital -15.984.789-15.037.216-13.137.704-11.614.734-6.251.045-6.328.265
Aktiver i alt (balance) 10.881.46814.065.63413.144.32411.100.76310.107.8079.416.066
Selskabskapital 5050.00050.00050.00050.00050.000
Gæld i alt 26.866.25729.102.85026.282.02822.715.49716.358.85215.744.331
Likvide beholdninger 1.357.3843.996.8573.895.2573.920.8834.031.9254.811.427
Antal ansatte (årsrapport) 91414131111
Lønomkostning pr. ansat 567.377526.407455.568454.650489.850434.455
Soliditetsgrad -146,9 %-106,9 %-100,0 %-104,6 %-61,8 %-67,2 %
Årsrapport vis
info
Offentliggjort: 2026-06-30
Revisor: BDO Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2025-05-09
Revisor: BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2024-06-28
Revisor: BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2023-07-07
Revisor: BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2022-07-14
Revisor: BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2021-07-18
Revisor: BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab
XBRL (rådata)
Alle årsrapporter (7)
periodeoffentliggjortrevisor
01/01 2025 – 31/12 2025 BDO Statsautoriseret Revisionspartnerselskab vis rapport
01/01 2024 – 31/12 2024 BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab vis rapport
01/01 2023 – 31/12 2023 BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab vis rapport
01/01 2022 – 31/12 2022 BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab vis rapport
01/01 2021 – 31/12 2021 BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab vis rapport
01/01 2020 – 31/12 2020 BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab vis rapport
28/12 2018 – 31/12 2019 BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab vis rapport

Ejer du virksomheden? Bekræft ejerskab for at styre, hvad siden viser.