← tilbage
Gem favorit

Dan Maler Firma ApS

CVR 36688181 Aktiv APS 8260 Viby J
Årets resultat 2025 66.556 66.556 DKK
CVR-nummer36688181
status Aktiv
virksomhedsformAnpartsselskab
stiftet2015-03-10
kapitalDKK 50.000
sidst opdateret2025-02-14
Beliggenhed
adresse Engelundsvej 72, 8260 Viby J
by8260 Viby J
kommuneAarhus Kommune
Branche
hovedbranche Maleraktiviteter (433410)
Revisor
firma Redmark, Godkendt Revisionspartnerselskab · ifølge seneste årsrapport
underskriver Kent Nymark Christensen
Ansatte (CVR)
2026-07 8 ansatte · 6 årsværk
−1 ansat (−11 %) siden juli 2025
månedansatteårsværk
2026-07 8 6
2026-06 7 6
2026-05 7 6
2026-04 6 5
2026-03 7 6
2026-02 7 6
2026-01 8 7
2025-12 8 7
2025-11 8 7
2025-10 8 6
2025-09 8 7
2025-08 8 7
2025-07 9 7
2025-06 8 7
2025-05 8 7
2025-04 8 6
2025-03 7 5
2025-02 9 8
2025-01 10 9
2024-12 9 8
2024-11 10 8
2024-10 10 8
2024-09 8 7
2024-08 9 7
Ejere
Daniel Michal Bialek Legal ejer 100 % Fra: 19.11.2019
Direktion
Daniel Michal Bialek Direktør Fra: 19.11.2019
Stiftere
Daniel Bialek Stifter Fra: 10.03.2015
nøgletal 2025 2024 2023 2022 2021 2020
Nettoomsætning ———5.633.0994.470.4545.635.317
Bruttoresultat 4.426.5585.839.1575.423.3415.633.0994.470.4545.635.317
Driftsresultat 169.459-88.176573.168325.197-743.13967.400
Resultat før skat 94.372-133.418524.487265.653-814.98412.572
Årets resultat 66.556-120.192693.342265.653-814.98412.572
Egenkapital -653.911-720.466-600.275-1.293.617-1.559.269-744.286
Aktiver i alt (balance) 951.5551.670.2081.477.273835.583731.0361.967.081
Selskabskapital 50.00050.00050.00050.00050.00050.000
Gæld i alt 1.605.4662.390.6742.077.5482.129.2002.290.3052.711.367
Likvide beholdninger 68.783237.900331.784124.6717.021890.274
Antal ansatte (årsrapport) 89981116
Lønomkostning pr. ansat 525.891650.951540.232650.562464.563342.861
Soliditetsgrad -68,7 %-43,1 %-40,6 %-154,8 %-213,3 %-37,8 %
Årsrapport vis
info
Offentliggjort: 2026-03-11
Revisor: Redmark, Godkendt Revisionspartnerselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2025-04-04
Revisor: Redmark, Godkendt Revisionspartnerselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2024-06-13
Revisor: Redmark, Godkendt Revisionspartnerselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2023-07-03
Revisor: —
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2022-07-08
Revisor: —
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2021-06-18
Revisor: —
XBRL (rådata)
Alle årsrapporter (7)
periodeoffentliggjortrevisor
01/01 2025 – 31/12 2025 Redmark, Godkendt Revisionspartnerselskab vis rapport
01/01 2024 – 31/12 2024 Redmark, Godkendt Revisionspartnerselskab vis rapport
01/01 2023 – 31/12 2023 Redmark, Godkendt Revisionspartnerselskab vis rapport
01/01 2022 – 31/12 2022 — vis rapport
01/01 2021 – 31/12 2021 — vis rapport
01/01 2020 – 31/12 2020 — vis rapport
01/01 2019 – 31/12 2019 — vis rapport

Ejer du virksomheden? Bekræft ejerskab for at styre, hvad siden viser.