DK Staal ApS
ReklamebeskyttetKontaktoplysninger må ikke bruges til markedsføring.
Årets resultat 2025
145.333
145.333
DKK
stamdata
| CVR-nummer | 39168995 |
| status | Aktiv |
| virksomhedsform | Anpartsselskab |
| stiftet | 2017-12-05 |
| kapital | DKK 50.000 |
| telefon | 26841818 |
| info@dk-staal.dk | |
| sidst opdateret | 2026-06-18 |
Beliggenhed
| adresse | Aage Grams Vej 1, 6500 Vojens |
| by | 6500 Vojens |
| kommune | Haderslev Kommune |
Branche
| hovedbranche | Reparation og vedligeholdelse af civile skibe og både (331500) |
Revisor
| firma | Intension · ifølge seneste årsrapport |
| underskriver | Torben Eskildsen |
Ansatte (CVR)
2026-05
1 ansatte
·
1 årsværk
| måned | ansatte | årsværk |
|---|---|---|
| 2026-05 | 1 | 1 |
| 2026-04 | 1 | 1 |
| 2026-03 | 1 | 1 |
| 2026-02 | 1 | 1 |
aktører og ejere
Ejere
| Pernille Fabricius | Legal ejer | 100 % | Fra: 17.05.2025 |
Direktion
| Kamil Ratomski | Direktør | Fra: 17.06.2026 |
Stiftere
| Jonas Lenius Isaksen | Stifter | Fra: 05.12.2017 |
ejerskaber
Ejer af
| virksomhed | ejerandel | fra | resultat | egenkapital |
|---|---|---|---|---|
|
Aalborg Multiservice ApS
CVR 40149538
|
100 % | 25.12.2018 | — | — |
Ejer af
| virksomhed | ejerandel | periode |
|---|---|---|
|
Ejendomsselskabet af 1983 ApS
CVR 39003090
|
25–33,32 % | 02.01.2018 – 14.06.2018 |
|
Ejendomsselskabet af 1983 ApS
CVR 39003090
|
100 % | 15.06.2018 – 12.11.2018 |
|
Ejendomsselskabet af 1983 ApS
CVR 39003090
|
100 % | 18.01.2019 – 15.01.2022 |
|
Fyns Privat Rengøringsservice ApS
CVR 36445629
|
100 % | 05.12.2017 – 29.07.2019 |
|
JO Enterprise ApS
CVR 37252298
|
100 % | 31.12.2018 – 18.09.2020 |
|
JO Manpower ApS
CVR 39006006
|
100 % | 02.01.2018 – 28.07.2026 |
|
JO Manpower DK ApS
CVR 41165596
|
100 % | 12.02.2020 – 08.11.2022 |
|
Roskilde Multiservice ApS
CVR 38845403
|
100 % | 15.06.2018 – 28.09.2020 |
Stifter af
| virksomhed | ejerandel | fra | resultat | egenkapital |
|---|---|---|---|---|
|
Aalborg Multiservice ApS
CVR 40149538
|
25.12.2018 | — | — |
Stifter af
| virksomhed | ejerandel | periode |
|---|---|---|
|
JO Manpower DK ApS
CVR 41165596
|
12.02.2020 – 08.11.2022 |
regnskabstal (DKK)
| nøgletal | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Nettoomsætning | — | — | — | — | — | — |
| Bruttoresultat | 184.280 | -6.455 | 0 | -17.067 | -13.641 | -42.080 |
| Driftsresultat | 174.361 | -6.455 | 0 | -17.067 | — | — |
| Resultat før skat | 151.229 | 120.600 | -391.645 | 1.346.500 | -3.753.925 | 1.526.063 |
| Årets resultat | 145.333 | 120.600 | -391.645 | 1.343.784 | -3.758.497 | 1.532.869 |
| Egenkapital | -202.968 | -348.301 | -468.901 | 335.350 | -1.008.435 | 2.750.063 |
| Aktiver i alt (balance) | 675.426 | 114.043 | 1.178.234 | 1.902.573 | 671.691 | 4.405.314 |
| Selskabskapital | 50.000 | 50.000 | 50.000 | 50.000 | 50.000 | 50.000 |
| Gæld i alt | 878.394 | 462.344 | 1.647.135 | 1.567.223 | 1.680.126 | 1.655.251 |
| Likvide beholdninger | 0 | 49.543 | 170 | 170 | 44.751 | 8.503 |
| Antal ansatte (årsrapport) | — | 0 | — | — | — | — |
| Soliditetsgrad | -30,0 % | -305,4 % | -39,8 % | 17,6 % | -150,1 % | 62,4 % |
| Årsrapport |
vis
info |
vis
info |
vis
info |
vis
info |
vis
info |
vis
info |
Alle årsrapporter (8)
| periode | offentliggjort | revisor | |
|---|---|---|---|
| 01/01 2025 – 31/12 2025 | — | vis rapport | |
| 01/10 2023 – 31/12 2024 | — | vis rapport | |
| 01/10 2022 – 30/09 2023 | — | vis rapport | |
| 01/10 2021 – 30/09 2022 | — | vis rapport | |
| 01/10 2020 – 30/09 2021 | Intension | vis rapport | |
| 01/10 2019 – 30/09 2020 | Intension | vis rapport | |
| 01/01 2019 – 30/09 2019 | 4audit Godkendt Revisionsanpartsselskab | vis rapport | |
| 05/12 2017 – 31/12 2018 | 4audit Godkendt Revisionsanpartsselskab | vis rapport |
p-enheder (1)
-
DK Staal ApS Aktiv Reklamebeskyttet P-nr. 1023127128
- adresse
- Aage Grams Vej 1, 6500 Vojens
- startet
- 05.12.2017
- ansatte
- 1 pr. maj 2026 · 1 årsværk