← tilbage
Gem favorit

DOMICIEL ApS

CVR 30542673 Aktiv APS 4720 Præstø
Årets resultat 2025 1.024.426 1 mio DKK
CVR-nummer30542673
status Aktiv
virksomhedsformAnpartsselskab
stiftet2008-04-22
kapitalDKK 125.000
sidst opdateret2025-06-30
Beliggenhed
adresse Adelgade 61, 4720 Præstø
by4720 Præstø
kommuneVordingborg Kommune
Branche
hovedbranche El-installation (432100)
Ansatte (CVR)
2026-08 9 ansatte · 6 årsværk
+2 ansatte (+29 %) siden august 2025
månedansatteårsværk
2026-08 9 6
2026-07 8 7
2026-06 8 8
2026-05 8 8
2026-04 8 8
2026-03 7 7
2026-02 7 7
2026-01 7 6
2025-12 9 8
2025-11 7 7
2025-10 7 7
2025-09 7 7
2025-08 7 6
2025-07 7 6
2025-06 7 6
2025-05 6 6
2025-04 6 6
2025-03 6 6
2025-02 6 6
2025-01 7 7
2024-12 7 7
2024-11 7 7
2024-10 7 7
2024-09 7 7
Ejere
DOMICIEL HOLDING ApS · CVR 32551793 Legal ejer 66,67–89,99 % Fra: 01.01.2025
Aavang 52 Holding ApS · CVR 42510645 Legal ejer 20–24,99 % Fra: 01.01.2025
Direktion
Jan Juhl von Hahn Direktør Fra: 22.04.2008
Stiftere
Jan Juhl von Hahn Stifter Fra: 22.04.2008
nøgletal 2025 2024 2023 2022 2021 2020
Nettoomsætning ——————
Bruttoresultat 5.469.0726.512.8706.434.4947.960.9217.091.1685.743.896
Driftsresultat 1.251.9931.804.7831.576.4092.282.2662.360.9201.563.865
Resultat før skat 1.240.0101.771.6721.417.3132.250.1352.319.4991.539.867
Årets resultat 1.024.4261.370.8991.095.2691.749.4191.802.5161.196.908
Egenkapital 3.794.4674.070.0414.449.1424.353.8744.604.4544.120.146
Aktiver i alt (balance) 7.239.3067.432.42111.809.2658.984.6348.348.6688.325.942
Selskabskapital 125.000125.000125.000125.000125.000125.000
Gæld i alt 3.444.8393.343.2147.339.6584.591.9553.700.1914.169.896
Likvide beholdninger 1.433.2552.268.2015.878.3252.583.327714.5311.435.571
Antal ansatte (årsrapport) 71011131111
Lønomkostning pr. ansat 501.082433.563406.101414.028389.589341.605
Soliditetsgrad 52,4 %54,8 %37,7 %48,5 %55,2 %49,5 %
Årsrapport vis
info
Offentliggjort: 2026-04-27
Revisor: PricewaterhouseCoopersStatsautoriseret Revisionspartnerselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2025-05-20
Revisor: PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2024-04-24
Revisor: PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2023-05-31
Revisor: PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2022-05-09
Revisor: PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2021-04-13
Revisor: PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
XBRL (rådata)
Alle årsrapporter (7)
periodeoffentliggjortrevisor
01/01 2025 – 31/12 2025 PricewaterhouseCoopersStatsautoriseret Revisionspartnerselskab vis rapport
01/01 2024 – 31/12 2024 PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab vis rapport
01/01 2023 – 31/12 2023 PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab vis rapport
01/01 2022 – 31/12 2022 PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab vis rapport
01/01 2021 – 31/12 2021 PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab vis rapport
01/01 2020 – 31/12 2020 PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab vis rapport
01/01 2019 – 31/12 2019 PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab vis rapport

Ejer du virksomheden? Bekræft ejerskab for at styre, hvad siden viser.