← tilbage
Gem favorit

Egedal Security ApS

ReklamebeskyttetKontaktoplysninger må ikke bruges til markedsføring.

CVR 38689479 Aktiv APS 2600 Glostrup
Årets resultat 2025 13.596 13.596 DKK

Vil du bekræfte ejerskab og styre, hvad siden viser?

CVR-nummer38689479
status Aktiv
virksomhedsformAnpartsselskab
stiftet2017-06-06
kapitalDKK 50.000
telefon72283737
e-mailSalg@egedalsecurity.dk
hjemmesidewww.egedalsecurity.dk
sidst opdateret2024-12-28
Beliggenhed
adresse Smedeland 32, 2600 Glostrup
by2600 Glostrup
kommuneAlbertslund Kommune
Revisor
firma Baker Tilly Denmark · ifølge seneste årsrapport
underskriver Peter Aagesen
Ansatte (CVR)
2026-07 25 ansatte · 18 årsværk
+6 ansatte (+32 %) siden juli 2025
månedansatteårsværk
2026-07 25 18
2026-06 24 20
2026-05 23 18
2026-04 14 14
2026-03 14 11
2026-02 16 14
2026-01 18 12
2025-12 17 14
2025-11 21 15
2025-10 20 13
2025-09 21 14
2025-08 20 15
2025-07 19 13
2025-06 22 14
2025-05 21 13
2025-04 19 15
2025-03 20 13
2025-02 20 14
2025-01 25 15
2024-12 21 17
2024-11 19 16
2024-10 19 13
2024-09 18 15
2024-08 17 12
Ejere
Egedal Security Holding ApS · CVR 43640267 Legal ejer 100 % Fra: 10.11.2022
Direktion
David Eggert Nielsen Direktør Fra: 06.06.2017
Stiftere
David Eggert Nielsen Stifter Fra: 06.06.2017
nøgletal 2025 2024 2023 2022 2021 2020
Nettoomsætning ——————
Bruttoresultat 8.613.3478.081.9864.069.5435.011.3113.004.2682.972.222
Driftsresultat 39.479899.481-415.561429.225533.285264.304
Resultat før skat 13.087858.410-453.316408.550511.896258.849
Årets resultat 13.596669.435-354.473321.950398.238198.185
Egenkapital 586.2391.272.643673.2081.227.6811.020.331735.093
Aktiver i alt (balance) 2.561.7633.764.7742.109.2012.957.3682.503.8372.456.176
Selskabskapital 50.00050.00050.00050.00050.00050.000
Gæld i alt 1.941.7832.432.6471.435.9931.694.5771.432.6921.667.129
Likvide beholdninger 102.897712.531350.9291.287.569980.7341.385.972
Antal ansatte (årsrapport) 11119956
Lønomkostning pr. ansat 754.588642.260482.886490.801466.410439.530
Soliditetsgrad 22,9 %33,8 %31,9 %41,5 %40,8 %29,9 %
Årsrapport vis
info
Offentliggjort: 2026-03-16
Revisor: Baker Tilly Denmark
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2025-05-16
Revisor: Baker Tilly Denmark
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2024-05-13
Revisor: Baker Tilly Denmark
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2023-02-06
Revisor: Baker Tilly Denmark
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2022-03-07
Revisor: ReviPoint, Statsautoriserede Revisorer A/S
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2021-02-10
Revisor: ReviPoint, Statsautoriserede Revisorer A/S
XBRL (rådata)
Alle årsrapporter (7)
periodeoffentliggjortrevisor
01/01 2025 – 31/12 2025 Baker Tilly Denmark vis rapport
01/01 2024 – 31/12 2024 Baker Tilly Denmark vis rapport
01/01 2023 – 31/12 2023 Baker Tilly Denmark vis rapport
01/01 2022 – 31/12 2022 Baker Tilly Denmark vis rapport
01/01 2021 – 31/12 2021 ReviPoint, Statsautoriserede Revisorer A/S vis rapport
01/01 2020 – 31/12 2020 ReviPoint, Statsautoriserede Revisorer A/S vis rapport
01/01 2019 – 31/12 2019 ReviPoint Statsautoriserede Revisorer A/S vis rapport