← tilbage
Gem favorit

Egedal Security ApS

ReklamebeskyttetKontaktoplysninger må ikke bruges til markedsføring.

CVR 38689479 Aktiv APS 2600 Glostrup
Årets resultat 2025 13.596 13.596 DKK
CVR-nummer38689479
status Aktiv
virksomhedsformAnpartsselskab
stiftet2017-06-06
kapitalDKK 50.000
telefon72283737
e-mailSalg@egedalsecurity.dk
hjemmesidewww.egedalsecurity.dk
sidst opdateret2024-12-28
Beliggenhed
adresse Smedeland 32, 2600 Glostrup
by2600 Glostrup
kommuneAlbertslund Kommune
Revisor
firma Baker Tilly Denmark · ifølge seneste årsrapport
underskriver Peter Aagesen
Ansatte (CVR)
2026-07 25 ansatte · 18 årsværk
+6 ansatte (+32 %) siden juli 2025
månedansatteårsværk
2026-07 25 18
2026-06 24 20
2026-05 23 18
2026-04 14 14
2026-03 14 11
2026-02 16 14
2026-01 18 12
2025-12 17 14
2025-11 21 15
2025-10 20 13
2025-09 21 14
2025-08 20 15
2025-07 19 13
2025-06 22 14
2025-05 21 13
2025-04 19 15
2025-03 20 13
2025-02 20 14
2025-01 25 15
2024-12 21 17
2024-11 19 16
2024-10 19 13
2024-09 18 15
2024-08 17 12
Ejere
Egedal Security Holding ApS · CVR 43640267 Legal ejer 100 % Fra: 10.11.2022
Direktion
David Eggert Nielsen Direktør Fra: 06.06.2017
Stiftere
David Eggert Nielsen Stifter Fra: 06.06.2017
nøgletal 2025 2024 2023 2022 2021 2020
Nettoomsætning ——————
Bruttoresultat 8.613.3478.081.9864.069.5435.011.3113.004.2682.972.222
Driftsresultat 39.479899.481-415.561429.225533.285264.304
Resultat før skat 13.087858.410-453.316408.550511.896258.849
Årets resultat 13.596669.435-354.473321.950398.238198.185
Egenkapital 586.2391.272.643673.2081.227.6811.020.331735.093
Aktiver i alt (balance) 2.561.7633.764.7742.109.2012.957.3682.503.8372.456.176
Selskabskapital 50.00050.00050.00050.00050.00050.000
Gæld i alt 1.941.7832.432.6471.435.9931.694.5771.432.6921.667.129
Likvide beholdninger 102.897712.531350.9291.287.569980.7341.385.972
Antal ansatte (årsrapport) 11119956
Lønomkostning pr. ansat 754.588642.260482.886490.801466.410439.530
Soliditetsgrad 22,9 %33,8 %31,9 %41,5 %40,8 %29,9 %
Årsrapport vis
info
Offentliggjort: 2026-03-16
Revisor: Baker Tilly Denmark
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2025-05-16
Revisor: Baker Tilly Denmark
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2024-05-13
Revisor: Baker Tilly Denmark
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2023-02-06
Revisor: Baker Tilly Denmark
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2022-03-07
Revisor: ReviPoint, Statsautoriserede Revisorer A/S
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2021-02-10
Revisor: ReviPoint, Statsautoriserede Revisorer A/S
XBRL (rådata)
Alle årsrapporter (7)
periodeoffentliggjortrevisor
01/01 2025 – 31/12 2025 Baker Tilly Denmark vis rapport
01/01 2024 – 31/12 2024 Baker Tilly Denmark vis rapport
01/01 2023 – 31/12 2023 Baker Tilly Denmark vis rapport
01/01 2022 – 31/12 2022 Baker Tilly Denmark vis rapport
01/01 2021 – 31/12 2021 ReviPoint, Statsautoriserede Revisorer A/S vis rapport
01/01 2020 – 31/12 2020 ReviPoint, Statsautoriserede Revisorer A/S vis rapport
01/01 2019 – 31/12 2019 ReviPoint Statsautoriserede Revisorer A/S vis rapport

Ejer du virksomheden? Bekræft ejerskab for at styre, hvad siden viser.