← tilbage

Elite Teknik ApS

ReklamebeskyttetKontaktoplysninger må ikke bruges til markedsføring.

CVR 36022671 Aktiv APS 4300 Holbæk
Årets resultat 2025 501.888 501.888 DKK

Vil du bekræfte ejerskab og styre, hvad siden viser?

CVR-nummer36022671
status Aktiv
virksomhedsformAnpartsselskab
stiftet2014-06-24
kapitalDKK 50.000
telefon72183334
sidst opdateret2026-01-14
Beliggenhed
adresse Bødkervej 16, 4300 Holbæk
by4300 Holbæk
kommuneHolbæk Kommune
Branche
hovedbranche Andre telekommunikationsaktiviteter (619000)
Revisor
revisor REVISION 1-2-3 ApS
Ansatte (CVR)
2026-07 12 ansatte · 11 årsværk
−1 ansat (−8 %) siden juli 2025
månedansatteårsværk
2026-07 12 11
2026-06 13 12
2026-05 13 12
2026-04 11 12
2026-03 11 11
2026-02 11 11
2026-01 11 11
2025-12 11 10
2025-11 11 11
2025-10 11 11
2025-09 13 11
2025-08 13 10
2025-07 13 11
2025-06 11 9
2025-05 10 10
2025-04 11 10
2025-03 11 11
2025-02 11 11
2025-01 12 11
2024-12 13 12
2024-11 13 13
2024-10 15 14
2024-09 15 14
2024-08 15 12
Ejere
MEN 11 Holding ApS · CVR 42893455 Legal ejer 100 % Fra: 31.12.2024
Direktion
Jimmi Hamann Simonsen Direktør Fra: 24.06.2014
Bestyrelse
John Kenneth Simonsen Formand Fra: 17.05.2023
Jimmi Hamann Simonsen Bestyrelsesmedlem Fra: 17.05.2023
Stiftere
JIPE Bolig ApS · CVR 36022604 Stifter Fra: 24.06.2014
Ejer af
virksomhed ejerandel fra resultat egenkapital
Grav og Teknik Aps
CVR 45268667
50–66,66 % 01.12.2024 — —
Safe Connect ApS
CVR 44988550
50–66,66 % 15.08.2024 — —
Stifter af
virksomhed ejerandel fra resultat egenkapital
Grav og Teknik Aps
CVR 45268667
01.12.2024 — —
Øvrig rolle i
virksomhed ejerandel fra resultat egenkapital
Grav & Teknik I/S
CVR 39319489
08.02.2018 — —
nøgletal 2025 2024 2023 2022 2021 2020
Nettoomsætning ————32.816.94627.500.101
Bruttoresultat 7.098.6038.282.2669.749.44621.530.34825.781.91623.321.710
Driftsresultat 510.586-704.624-1.048.0268.360.82513.632.40212.237.469
Resultat før skat 501.888-926.629-1.053.0438.057.76313.348.73212.218.202
Årets resultat 501.888-1.105.665-856.5396.230.99910.245.7309.406.416
Egenkapital 7.217.9046.716.0164.550.21211.406.75113.175.7529.930.022
Aktiver i alt (balance) 9.192.71310.064.16719.199.26425.658.87127.383.65920.495.579
Selskabskapital 50.00050.00050.00050.00050.00050.000
Gæld i alt 1.974.8093.348.15114.649.05214.234.65214.207.70910.565.557
Likvide beholdninger 2.473.9333.202.8304.727.3153.689.6491.982.9915.074.279
Antal ansatte (årsrapport) 111818222424
Lønomkostning pr. ansat 601.483518.797595.947601.258506.358458.112
Soliditetsgrad 78,5 %66,7 %23,7 %44,5 %48,1 %48,4 %
Årsrapport vis
info
Offentliggjort: 2026-04-17
Revisor: REVISION 1-2-3 ApS
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2025-07-11
Revisor: REVISION 1-2-3 ApS
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2024-04-21
Revisor: REVISION 1-2-3 ApS
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2023-06-11
Revisor: REVISION 1-2-3 ApS
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2022-05-02
Revisor: REVISION 1-2-3 ApS
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2021-06-22
Revisor: REVISION 1-2-3 ApS
XBRL (rådata)
Alle årsrapporter (8)
periodeoffentliggjortrevisor
01/01 2025 – 31/12 2025 REVISION 1-2-3 ApS vis rapport
01/01 2024 – 31/12 2024 REVISION 1-2-3 ApS vis rapport
01/01 2023 – 31/12 2023 REVISION 1-2-3 ApS vis rapport
01/01 2022 – 31/12 2022 REVISION 1-2-3 ApS vis rapport
01/01 2021 – 31/12 2021 REVISION 1-2-3 ApS vis rapport
01/01 2020 – 31/12 2020 REVISION 1-2-3 ApS vis rapport
01/01 2019 – 31/12 2019 REVISION 1-2-3 ApS vis rapport
01/01 2019 – 31/12 2019 REVISION 1-2-3 ApS vis rapport