← tilbage
Gem favorit

ESTATE AMAGER ApS

CVR 32063268 Opløst efter fusion APS 2860 Søborg
Årets resultat 2023 -215.714 -215.714 DKK

Vil du bekræfte ejerskab og styre, hvad siden viser?

CVR-nummer32063268
status Opløst efter fusion
virksomhedsformAnpartsselskab
stiftet2009-02-18
kapitalDKK 125.000
sidst opdateret2025-06-25
Beliggenhed
adresse Søborg Hovedgade 92, 2860 Søborg
by2860 Søborg
kommuneGladsaxe Kommune
Branche
hovedbranche Ejendomsmægleres aktiviteter (683110)
Revisor
firma BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab · ifølge seneste årsrapport
underskriver Kim K. Sørensen
Ansatte (CVR)
2022-10 3 ansatte · 3 årsværk
−11 ansatte (−79 %) siden oktober 2021
månedansatteårsværk
2022-10 3 3
2022-09 7 7
2022-08 13 10
2022-07 15 11
2022-06 15 12
2022-05 13 11
2022-04 14 11
2022-03 14 11
2022-02 14 11
2022-01 13 11
2021-12 13 11
2021-11 14 11
2021-10 14 11
2021-09 14 11
2021-08 12 11
2021-07 13 11
2021-06 14 12
2021-05 14 12
2021-04 17 12
2021-03 16 11
2021-02 18 14
2021-01 16 12
2020-12 16 12
2020-11 15 12
ingen aktive aktører registreret
nøgletal 2023 2022 2021 2020 2019
Nettoomsætning —————
Bruttoresultat -207.9174.707.08511.383.17711.250.3646.633.883
Driftsresultat -217.740-272.9203.098.3643.255.237236.415
Resultat før skat -215.714-292.8643.007.4043.041.172103.039
Årets resultat -215.714-305.0702.312.4692.304.56335.824
Egenkapital 103.739319.4533.124.5231.812.054-492.509
Aktiver i alt (balance) 1.625.7362.627.9707.298.5757.058.0933.230.659
Selskabskapital 125.000125.000125.000125.000125.000
Gæld i alt 1.521.9972.308.5174.174.0525.246.0393.721.668
Likvide beholdninger 417.2401.605.9873.512.1914.090.3371.397.698
Antal ansatte (årsrapport) 18121313
Lønomkostning pr. ansat —593.350664.268587.706469.747
Soliditetsgrad 6,4 %12,2 %42,8 %25,7 %-15,2 %
Årsrapport vis
info
Offentliggjort: 2024-07-05
Revisor: BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2023-07-15
Revisor: BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2022-07-04
Revisor: BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2021-07-08
Revisor: BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2020-07-17
Revisor: BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab
XBRL (rådata)
Alle årsrapporter (5)
periodeoffentliggjortrevisor
01/01 2023 – 31/12 2023 BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab vis rapport
01/01 2022 – 31/12 2022 BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab vis rapport
01/01 2021 – 31/12 2021 BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab vis rapport
01/01 2020 – 31/12 2020 BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab vis rapport
01/01 2019 – 31/12 2019 BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab vis rapport