← tilbage
Gem favorit

ETR SERVICE RINGE ApS

CVR 28655037 Aktiv APS 5750 Ringe
Årets resultat 2025 1.179.031 1,2 mio DKK

Vil du bekræfte ejerskab og styre, hvad siden viser?

CVR-nummer28655037
status Aktiv
virksomhedsformAnpartsselskab
stiftet2006-06-27
kapitalDKK 125.000
telefon62622722
sidst opdateret2026-02-16
Beliggenhed
adresse Odensevej 63, 5750 Ringe
by5750 Ringe
kommuneFaaborg-Midtfyn Kommune
Branche
hovedbranche Detailhandel med byggematerialer og værktøj (475220)
Ansatte (CVR)
2026-07 16 ansatte · 11 årsværk
+1 ansat (+7 %) siden juli 2025
månedansatteårsværk
2026-07 16 11
2026-06 17 15
2026-05 14 13
2026-04 14 13
2026-03 13 12
2026-02 13 12
2026-01 13 12
2025-12 14 11
2025-11 14 12
2025-10 14 13
2025-09 16 11
2025-08 16 12
2025-07 15 10
2025-06 17 14
2025-05 14 13
2025-04 15 11
2025-03 14 10
2025-02 12 10
2025-01 12 10
2024-12 11 8
2024-11 9 8
2024-10 11 9
2024-09 9 8
2024-08 9 7
Ejere
CAMILLA POULSEN ApS · CVR 34086095 Legal ejer 50–66,66 % Fra: 01.01.2019
Lars Fram Holding ApS · CVR 40159126 Legal ejer 33,33–49,99 % Fra: 11.01.2019
Direktion
Lars Einar Fram Direktør Fra: 17.01.2019
Bestyrelse
Kurt Brusgård Poulsen Bestyrelsesmedlem Fra: 17.01.2019
Lars Einar Fram Bestyrelsesmedlem Fra: 17.01.2019
Camilla Nørager Poulsen Formand Fra: 17.01.2019
Ann Jacobsen Bestyrelsesmedlem Fra: 17.01.2019
Stiftere
ETR, RINGE HOLDING ApS · CVR 75083211 Stifter Fra: 27.06.2006
nøgletal 2025 2024 2023 2022 2021 2020
Nettoomsætning ——————
Bruttoresultat 7.565.4434.209.4853.888.1863.220.2782.988.9331.657.627
Driftsresultat 1.626.011556.148397.915422.258792.87210.898
Resultat før skat 1.516.315431.551310.563372.085723.513-50.190
Årets resultat 1.179.031332.755239.158285.191559.740-41.948
Egenkapital 2.993.7242.014.6931.681.9381.692.7801.407.589847.849
Aktiver i alt (balance) 10.056.7436.779.7057.440.8415.824.3023.936.6553.826.821
Selskabskapital 125.000125.000125.000125.000125.000125.000
Gæld i alt 6.970.3364.725.7105.740.7974.125.1342.529.0662.978.972
Likvide beholdninger 59.463190.71224.510669.370301.7466.424
Antal ansatte (årsrapport) 1177654
Lønomkostning pr. ansat 528.345512.612483.969451.387425.087—
Soliditetsgrad 29,8 %29,7 %22,6 %29,1 %35,8 %22,2 %
Årsrapport vis
info
Offentliggjort: 2025-12-12
Revisor: BDO Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2024-12-19
Revisor: BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2023-12-22
Revisor: BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2022-12-09
Revisor: BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2022-01-03
Revisor: BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2020-12-14
Revisor: EY Godkendt Revisionspartnerselskab
XBRL (rådata)
Alle årsrapporter (6)
periodeoffentliggjortrevisor
01/10 2024 – 30/09 2025 BDO Statsautoriseret Revisionspartnerselskab vis rapport
01/10 2023 – 30/09 2024 BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab vis rapport
01/10 2022 – 30/09 2023 BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab vis rapport
01/10 2021 – 30/09 2022 BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab vis rapport
01/10 2020 – 30/09 2021 BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab vis rapport
01/10 2019 – 30/09 2020 EY Godkendt Revisionspartnerselskab vis rapport