← tilbage
Gem favorit

FREDERIKSBORGCENTRET'S RESTAURANTER ApS

CVR 32669964 Aktiv APS 3400 Hillerød
Årets resultat 2025 -998.475 -998.475 DKK
CVR-nummer32669964
status Aktiv
virksomhedsformAnpartsselskab
stiftet2010-01-11
kapitalDKK 125.000
telefon48209135
sidst opdateret2026-01-27
Beliggenhed
adresse Milnersvej 39, 3400 Hillerød
by3400 Hillerød
kommuneHillerød Kommune
Branche
hovedbranche Servering af mad i restauranter og caféer (561110)
Ansatte (CVR)
2026-07 5 ansatte · 2 årsværk
−6 ansatte (−55 %) siden juli 2025
månedansatteårsværk
2026-07 5 2
2026-06 10 4
2026-05 11 5
2026-04 12 7
2026-03 9 6
2026-02 6 6
2026-01 6 6
2025-12 47 15
2025-11 64 18
2025-10 48 11
2025-09 33 9
2025-08 13 7
2025-07 11 7
2025-06 49 12
2025-05 50 12
2025-04 51 16
2025-03 51 15
2025-02 51 13
2025-01 62 13
2024-12 61 20
2024-11 60 18
2024-10 40 12
2024-09 36 12
2024-08 13 8
Ejere
Fonden for FrederiksborgCentret · CVR 25938739 Legal ejer 100 % Fra: 11.01.2010
Direktion
Peter Følbæk Nielsen Direktør Fra: 31.08.2026
Stiftere
Fonden for FrederiksborgCentret · CVR 25938739 Stifter Fra: 11.01.2010
nøgletal 2025 2024 2023 2022 2021 2020
Nettoomsætning ——————
Bruttoresultat 5.434.1776.613.4386.182.6045.966.4563.773.8213.795.708
Driftsresultat -882.343674.457-2.478.442-226.770-290.06064.033
Resultat før skat -895.835651.879-2.502.485-242.934-299.52857.337
Årets resultat -998.475508.315-2.707.179-189.956-233.63930.056
Egenkapital -8.262990.213481.898-241.944-51.989181.650
Aktiver i alt (balance) 2.660.9982.238.8652.161.1871.702.6972.033.3731.939.416
Selskabskapital 125.000125.000125.000125.000125.000125.000
Gæld i alt 2.669.2601.248.6521.679.2891.944.6412.085.3621.757.766
Likvide beholdninger 697.443790.0464.1082.0002.0002.000
Antal ansatte (årsrapport) 971513109
Lønomkostning pr. ansat 696.908845.208576.317476.402406.388414.631
Soliditetsgrad -0,3 %44,2 %22,3 %-14,2 %-2,6 %9,4 %
Årsrapport vis
info
Offentliggjort: 2026-06-01
Revisor: Beierholm
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2025-05-16
Revisor: Beierholm
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2024-06-30
Revisor: DØSSING & PARTNERE P/S
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2023-05-30
Revisor: DØSSING & PARTNERE P/S
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2022-05-12
Revisor: DØSSING & PARTNERE P/S
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2021-06-03
Revisor: DØSSING & PARTNERE
XBRL (rådata)
Alle årsrapporter (7)
periodeoffentliggjortrevisor
01/01 2025 – 31/12 2025 Beierholm vis rapport
01/01 2024 – 31/12 2024 Beierholm vis rapport
01/01 2023 – 31/12 2023 DØSSING & PARTNERE P/S vis rapport
01/01 2022 – 31/12 2022 DØSSING & PARTNERE P/S vis rapport
01/01 2021 – 31/12 2021 DØSSING & PARTNERE P/S vis rapport
01/01 2020 – 31/12 2020 DØSSING & PARTNERE vis rapport
01/01 2019 – 31/12 2019 DØSSING & PARTNERE vis rapport

Ejer du virksomheden? Bekræft ejerskab for at styre, hvad siden viser.