← tilbage

Gallovini ApS

ReklamebeskyttetKontaktoplysninger må ikke bruges til markedsføring.

CVR 40214887 Aktiv APS 5500 Middelfart
Årets resultat 2025 -2.508.152 -2,5 mio DKK

Vil du bekræfte ejerskab og styre, hvad siden viser?

CVR-nummer40214887
status Aktiv
virksomhedsformAnpartsselskab
stiftet2019-01-30
kapitalDKK 400.000
telefon42556366
sidst opdateret2025-05-23
Beliggenhed
adresse Fynsvej 74, 5500 Middelfart
by5500 Middelfart
kommuneMiddelfart Kommune
Branche
hovedbranche Engroshandel med vin og spiritus (463420)
Ansatte (CVR)
2026-07 5 ansatte · 3 årsværk
−2 ansatte (−29 %) siden juli 2025
månedansatteårsværk
2026-07 5 3
2026-06 6 4
2026-05 5 4
2026-04 5 4
2026-03 5 4
2026-02 6 5
2026-01 6 5
2025-12 6 5
2025-11 7 5
2025-10 7 6
2025-09 7 6
2025-08 7 5
2025-07 7 5
2025-06 8 6
2025-05 8 6
2025-04 10 6
2025-03 8 6
2025-02 9 6
2025-01 8 6
2024-12 9 6
2024-11 8 6
2024-10 9 6
2024-09 8 7
2024-08 8 7
Ejere
Kruger Industrial Smoothing ApS · CVR 42330426 Legal ejer 100 % Fra: 20.04.2021
Direktion
Anders Kaare Hagstrøm Direktør Fra: 30.01.2019
Stiftere
Anders Kaare Hagstrøm Stifter Fra: 30.01.2019
nøgletal 2025 2024 2023 2022 2021 2020
Nettoomsætning ——————
Bruttoresultat 819.2293.204.2823.386.5874.904.2057.275.7486.003.659
Driftsresultat -2.222.559-1.309.769-222.4561.127.3193.608.9333.523.887
Resultat før skat -2.438.152-2.010.828-625.336345.8383.040.1453.290.727
Årets resultat -2.508.152-1.876.000-492.611301.3652.342.7202.553.731
Egenkapital 2.109.8264.617.9787.143.7877.636.3987.635.0326.405.312
Aktiver i alt (balance) 9.920.53619.165.65123.369.45923.537.65821.476.34325.179.200
Selskabskapital 400.000400.000400.000400.000400.000400.000
Gæld i alt 7.810.71014.547.67315.977.56515.632.35113.524.07518.422.239
Likvide beholdninger 49.00742.52828.3252.98118.0105.173.973
Antal ansatte (årsrapport) 6789106
Lønomkostning pr. ansat 498.309493.849419.756395.246345.267378.574
Soliditetsgrad 21,3 %24,1 %30,6 %32,4 %35,6 %25,4 %
Årsrapport vis
info
Offentliggjort: 2026-06-03
Revisor: EKL Revision, en del af: Revision Ry & Hammel Godkendt Revisionsaktieselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2025-07-07
Revisor: EKL Revision, en del af: Revision Ry & Hammel, Godkendt Revisionsaktieselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2024-02-26
Revisor: EKL Revision, Registreret revisionsanpartsselskab,
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2023-06-19
Revisor: EKL Revision, Registreret revisionsanpartsselskab,
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2022-03-02
Revisor: EKL Revision, Registreret revisionsanpartsselskab,
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2021-04-16
Revisor: EKL Revision, Registreret revisionsanpartsselskab,
XBRL (rådata)
Alle årsrapporter (7)
periodeoffentliggjortrevisor
01/01 2025 – 31/12 2025 EKL Revision, en del af: Revision Ry & Hammel Godkendt Revisionsaktieselskab vis rapport
01/01 2024 – 31/12 2024 EKL Revision, en del af: Revision Ry & Hammel, Godkendt Revisionsaktieselskab vis rapport
01/01 2023 – 31/12 2023 EKL Revision, Registreret revisionsanpartsselskab, vis rapport
01/01 2022 – 31/12 2022 EKL Revision, Registreret revisionsanpartsselskab, vis rapport
01/01 2021 – 31/12 2021 EKL Revision, Registreret revisionsanpartsselskab, vis rapport
01/01 2020 – 31/12 2020 EKL Revision, Registreret revisionsanpartsselskab, vis rapport
01/01 2019 – 31/12 2019 EKL Revision, Registreret revisionsanpartsselskab, vis rapport