← tilbage
Gem favorit

GTS Nordic Administration ApS

ReklamebeskyttetKontaktoplysninger må ikke bruges til markedsføring.

CVR 39860414 Aktiv APS 2100 København Ø
Årets resultat 2025 850.752 850.752 DKK
CVR-nummer39860414
status Aktiv
virksomhedsformAnpartsselskab
stiftet2018-09-12
kapitalDKK 200.000
telefon70248080
e-mailp.christensen@gtsnordic.com
sidst opdateret2026-02-16
Beliggenhed
adresse Kalkbrænderiløbskaj 6, 2100 København Ø
by2100 København Ø
kommuneKøbenhavn Kommune
Branche
hovedbranche Administrations- og kontorserviceaktiviteter (821000)
Ansatte (CVR)
2026-07 39 ansatte · 35 årsværk
+2 ansatte (+5 %) siden juli 2025
månedansatteårsværk
2026-07 39 35
2026-06 38 35
2026-05 38 35
2026-04 38 35
2026-03 37 34
2026-02 37 34
2026-01 37 33
2025-12 38 35
2025-11 37 35
2025-10 37 34
2025-09 37 35
2025-08 41 36
2025-07 37 34
2025-06 39 36
2025-05 38 35
2025-04 38 36
2025-03 39 37
2025-02 38 35
2025-01 37 34
2024-12 36 34
2024-11 37 33
2024-10 36 32
2024-09 36 33
2024-08 36 32
Ejere
ALPHA CENTAURI ApS · CVR 30087216 Legal ejer 100 % Fra: 12.09.2018
Direktion
Poul Lund Christensen Direktør Fra: 12.09.2018
Stiftere
ALPHA CENTAURI ApS · CVR 30087216 Stifter Fra: 12.09.2018
nøgletal 2025 2024 2023 2022 2021 2020
Nettoomsætning ——————
Bruttoresultat 22.916.99621.348.22618.172.18012.634.8719.356.3949.551.208
Driftsresultat 1.053.545672.970346.958469.259261.263855.483
Resultat før skat 1.090.731739.308413.035451.244228.760831.325
Årets resultat 850.752576.597320.943351.970178.433648.389
Egenkapital 1.850.9251.500.1731.923.5761.602.6331.250.6631.072.230
Aktiver i alt (balance) 3.985.3213.892.2124.397.5462.972.8812.071.1092.951.281
Selskabskapital 200.000200.000200.000200.000200.000200.000
Gæld i alt 2.134.3962.392.0392.473.9701.370.248820.4461.879.051
Likvide beholdninger 3.592.2741.062.2583.464.2242.481.6331.048.5582.951.281
Antal ansatte (årsrapport) 363320201515
Lønomkostning pr. ansat 603.096621.917884.928608.281606.342579.715
Soliditetsgrad 46,4 %38,5 %43,7 %53,9 %60,4 %36,3 %
Årsrapport vis
info
Offentliggjort: 2026-02-18
Revisor: BDO Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2025-03-19
Revisor: BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2024-03-11
Revisor: BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2023-03-03
Revisor: BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2022-03-01
Revisor: BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2021-02-12
Revisor: BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab
XBRL (rådata)
Alle årsrapporter (7)
periodeoffentliggjortrevisor
01/01 2025 – 31/12 2025 BDO Statsautoriseret Revisionspartnerselskab vis rapport
01/01 2024 – 31/12 2024 BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab vis rapport
01/01 2023 – 31/12 2023 BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab vis rapport
01/01 2022 – 31/12 2022 BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab vis rapport
01/01 2021 – 31/12 2021 BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab vis rapport
01/01 2020 – 31/12 2020 BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab vis rapport
12/09 2018 – 31/12 2019 BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab vis rapport

Ejer du virksomheden? Bekræft ejerskab for at styre, hvad siden viser.