Gussi Holding ApS
stamdata
| CVR-nummer | 39846853 |
| status | Aktiv |
| virksomhedsform | Anpartsselskab |
| stiftet | 2018-09-06 |
| kapital | DKK 50.000 |
| sidst opdateret | 2025-03-20 |
Branche
| hovedbranche | Ikke-finansielle holdingselskaber (642120) |
Revisor
| revisor | Partner Revision statsautoriseret revisionsaktieselskab |
aktører og ejere
Ejere
| Jesper Lund Nielsen | Legal ejer | 100 % | Fra: 06.09.2018 |
Direktion
| Jesper Lund Nielsen | Direktør | Fra: 06.09.2018 |
Stiftere
| Jesper Lund Nielsen | Stifter | Fra: 06.09.2018 |
ejerskaber
Ejer af
| virksomhed | ejerandel | fra | resultat | egenkapital |
|---|---|---|---|---|
|
LUBA ApS
CVR 39849291
|
50–66,66 % | 10.09.2018 | 344.908 | 724.385 |
Stifter af
| virksomhed | ejerandel | fra | resultat | egenkapital |
|---|---|---|---|---|
|
LUBA ApS
CVR 39849291
|
10.09.2018 | 344.908 | 724.385 |
regnskabstal (DKK)
| nøgletal | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Nettoomsætning | — | — | — | — | — | 0 |
| Bruttoresultat | -8.142 | -4.957 | -4.885 | -5.100 | -4.200 | -4.009 |
| Driftsresultat | -8.142 | -4.957 | -4.885 | -5.100 | -4.200 | -4.009 |
| Resultat før skat | 200.017 | 177.834 | 181.978 | 116.589 | 173.275 | 199.895 |
| Årets resultat | 200.017 | 177.834 | 181.978 | 116.589 | 173.275 | 199.895 |
| Egenkapital | 1.135.335 | 1.035.318 | 927.484 | 845.506 | 728.917 | 555.642 |
| Aktiver i alt (balance) | 1.139.335 | 1.039.318 | 931.484 | 849.506 | 735.867 | 559.392 |
| Selskabskapital | 50.000 | 50.000 | 50.000 | 50.000 | 50.000 | 50.000 |
| Gæld i alt | 4.000 | 4.000 | 4.000 | 4.000 | 6.950 | 3.750 |
| Likvide beholdninger | 260.553 | 110.795 | 111.523 | 116.039 | 64.599 | 5.958 |
| Antal ansatte (årsrapport) | 0 | — | — | — | — | — |
| Soliditetsgrad | 99,6 % | 99,6 % | 99,6 % | 99,5 % | 99,1 % | 99,3 % |
| Årsrapport |
vis
Offentliggjort: 2026-06-02 Revisor: Partner Revision, statsautoriseret revisionsaktieselskab XBRL (rådata) |
vis
Offentliggjort: 2025-03-11 Revisor: Partner Revision, statsautoriseret revisionsaktieselskab XBRL (rådata) |
vis
Offentliggjort: 2024-04-09 Revisor: Partner Revision, statsautoriseret revisionsaktieselskab XBRL (rådata) |
vis
Offentliggjort: 2023-04-12 Revisor: Partner Revision, statsautoriseret revisionsaktieselskab XBRL (rådata) |
vis
Offentliggjort: 2022-05-10 Revisor: Partner Revision, statsautoriseret revisionsaktieselskab XBRL (rådata) |
vis
Offentliggjort: 2021-06-02 Revisor: Partner Revision, statsautoriseret revisionsaktieselskab XBRL (rådata) |
Alle årsrapporter (7)
| periode | offentliggjort | revisor | |
|---|---|---|---|
| 01/01 2025 – 31/12 2025 | 2026-06-02 | Partner Revision, statsautoriseret revisionsaktieselskab | vis rapport |
| 01/01 2024 – 31/12 2024 | 2025-03-11 | Partner Revision, statsautoriseret revisionsaktieselskab | vis rapport |
| 01/01 2023 – 31/12 2023 | 2024-04-09 | Partner Revision, statsautoriseret revisionsaktieselskab | vis rapport |
| 01/01 2022 – 31/12 2022 | 2023-04-12 | Partner Revision, statsautoriseret revisionsaktieselskab | vis rapport |
| 01/01 2021 – 31/12 2021 | 2022-05-10 | Partner Revision, statsautoriseret revisionsaktieselskab | vis rapport |
| 01/01 2020 – 31/12 2020 | 2021-06-02 | Partner Revision, statsautoriseret revisionsaktieselskab | vis rapport |
| 06/09 2018 – 31/12 2019 | 2020-06-16 | Partner Revision, statsautoriseret revisionsaktieselskab | vis rapport |
p-enheder (1)
-
Gussi Holding ApS Aktiv P-nr. 1023936816
- adresse
- Vindelevgård 152, 7830 Vinderup
- startet
- 06.09.2018
- ansatte
- —
virksomheder i nærheden
Samme branche inden for 10 km
- Mnitz ApS 54 m · Vinderup
- Cosmo Lemvig Holding ApS 140 m · Vinderup
- KB Padel ApS 268 m · Vinderup
- Tandlægeholdingselskabet Sønderby ApS 289 m · Vinderup
- Tandlægeholdingselskabet Vinderup ApS 289 m · Vinderup
- SKA-HOLDING 2009 ApS 290 m · Vinderup
- M.Invest ApS 291 m · Vinderup
- JSKONE ApS 335 m · Vinderup