← tilbage
Gem favorit

Hotel Fy & Bi ApS

ReklamebeskyttetKontaktoplysninger må ikke bruges til markedsføring.

CVR 18340445 Aktiv APS 2500 Valby
Årets resultat 2026 -116.217 -116.217 DKK
CVR-nummer18340445
status Aktiv
virksomhedsformAnpartsselskab
stiftet1995-01-27
kapitalDKK 200.000
sidst opdateret2026-04-29
Beliggenhed
adresse Valby Langgade 62, 2500 Valby
by2500 Valby
kommuneKøbenhavn Kommune
Ansatte (CVR)
2026-08 17 ansatte · 9 årsværk
−2 ansatte (−11 %) siden august 2025
månedansatteårsværk
2026-08 17 9
2026-07 22 9
2026-06 19 10
2026-05 19 10
2026-04 17 9
2026-03 20 9
2026-02 13 7
2026-01 14 8
2025-12 18 10
2025-11 18 10
2025-10 20 10
2025-09 20 10
2025-08 19 9
2025-07 19 8
2025-06 20 10
2025-05 17 9
2025-04 15 9
2025-03 13 8
2025-02 14 8
2025-01 12 7
2024-12 16 10
2024-11 12 8
2024-10 18 9
2024-09 19 10
Ejere
Anne Helsinghoff Jensen Legal ejer 100 % Fra: 27.01.1995
Direktion
Anne Helsinghoff Jensen Direktør Fra: 23.12.1996
Henrik Helsinghoff Jensen Direktør Fra: 31.10.2014
Stiftere
Martin Helsinghoff Jensen Stifter Fra: 27.01.1995
nøgletal 2026 2025 2024 2023 2022 2021
Nettoomsætning ——————
Bruttoresultat 4.851.8334.964.8675.300.8875.058.3394.167.1313.468.775
Driftsresultat -67.65442.432-143.573-32.560-392.991-499.679
Resultat før skat -135.596-21.417-206.287-81.710-415.754-529.151
Årets resultat -116.21737.036-169.770-67.467-330.133-416.897
Egenkapital 5.748.6715.864.8885.827.8525.997.6226.065.0896.395.223
Aktiver i alt (balance) 7.696.4937.856.7048.195.9408.436.5768.671.2099.622.239
Selskabskapital 200.000200.000200.000200.000200.000200.000
Gæld i alt 1.761.5831.786.1982.104.0172.138.3662.291.2892.826.564
Likvide beholdninger 153.54096.24782.71188.976164.269258.317
Antal ansatte (årsrapport) 881010109
Lønomkostning pr. ansat 581.816578.755515.206472.348422.990400.290
Soliditetsgrad 74,7 %74,6 %71,1 %71,1 %70,0 %66,5 %
Årsrapport vis
info
Offentliggjort: 2026-10-19
Revisor: Baagøe | Schou, statsautoriseret revisionsaktieselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2026-01-08
Revisor: Baagøe | Schou, statsautoriseret revisionsaktieselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2024-10-29
Revisor: Baagøe | Schou, statsautoriseret revisionsaktieselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2023-12-22
Revisor: Baagøe | Schou, statsautoriseret revisionsaktieselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2022-12-19
Revisor: Baagøe | Schou, statsautoriseret revisionsaktieselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2021-11-30
Revisor: Baagøe Schou Statsautoriseret Revisionsaktieselskab
XBRL (rådata)
Alle årsrapporter (7)
periodeoffentliggjortrevisor
01/07 2025 – 30/06 2026 Baagøe | Schou, statsautoriseret revisionsaktieselskab vis rapport
01/07 2024 – 30/06 2025 Baagøe | Schou, statsautoriseret revisionsaktieselskab vis rapport
01/07 2023 – 30/06 2024 Baagøe | Schou, statsautoriseret revisionsaktieselskab vis rapport
01/07 2022 – 30/06 2023 Baagøe | Schou, statsautoriseret revisionsaktieselskab vis rapport
01/07 2021 – 30/06 2022 Baagøe | Schou, statsautoriseret revisionsaktieselskab vis rapport
01/07 2020 – 30/06 2021 Baagøe Schou Statsautoriseret Revisionsaktieselskab vis rapport
01/07 2019 – 30/06 2020 Augusta A/S vis rapport

Ejer du virksomheden? Bekræft ejerskab for at styre, hvad siden viser.