← tilbage

HotelBoss ApS

ReklamebeskyttetKontaktoplysninger må ikke bruges til markedsføring.

CVR 38296418 Aktiv APS 6400 Sønderborg
Årets resultat 2025 473.609 473.609 DKK

Vil du bekræfte ejerskab og styre, hvad siden viser?

CVR-nummer38296418
status Aktiv
virksomhedsformAnpartsselskab
stiftet2017-01-01
kapitalDKK 50.000
telefon73700100
e-maillars.plehn@octopuspms.com
hjemmesidewww.octopuspms.com
sidst opdateret2026-06-22
Beliggenhed
adresse Augustenborg Landevej 7, 6400 Sønderborg
by6400 Sønderborg
kommuneSønderborg Kommune
Branche
hovedbranche Computerprogrammering (621000)
Ansatte (CVR)
2026-07 10 ansatte · 9 årsværk
Uændret siden juli 2025
månedansatteårsværk
2026-07 10 9
2026-06 10 9
2026-05 10 9
2026-04 10 9
2026-03 10 9
2026-02 9 9
2026-01 9 9
2025-12 9 9
2025-11 10 9
2025-10 10 10
2025-09 10 10
2025-08 10 10
2025-07 10 10
2025-06 10 10
2025-05 10 10
2025-04 10 10
2025-03 10 10
2025-02 10 10
2025-01 10 10
2024-12 10 10
2024-11 10 10
2024-10 10 10
2024-09 10 10
2024-08 10 10
Ejere
Future Auri ApS · CVR 39681714 Legal ejer 100 % Fra: 27.08.2018
Direktion
Lars Plehn Direktør Fra: 03.02.2026
Bestyrelse
Peter Boris Fleggaard Formand Fra: 09.02.2026
Ib Rossen Nissen Bestyrelsesmedlem Fra: 09.02.2026
Thorben Uhd Ginnerskov Jensen Bestyrelsesmedlem Fra: 09.02.2026
Søren Birger Christiansen Bestyrelsesmedlem Fra: 09.02.2026
Stiftere
Enreach A/S · CVR 33577591 Stifter Fra: 01.01.2017
nøgletal 2025 2024 2023 2022 2021 2020
Nettoomsætning ——————
Bruttoresultat 6.769.2985.847.2753.486.6322.393.1181.986.920491.932
Driftsresultat -629.971-4.785.295-4.143.377-4.789.714-4.857.111-6.168.029
Resultat før skat -523.715-4.594.087-3.981.814-4.735.713-4.839.065-6.180.209
Årets resultat 473.609-3.756.834-2.900.765-3.498.322-4.294.937-5.921.531
Egenkapital 8.377.5847.903.97411.660.80814.561.57313.059.89517.354.833
Aktiver i alt (balance) 9.827.1939.373.40013.528.44716.025.26615.313.63820.459.591
Selskabskapital 50.00050.00050.00050.00050.00050.000
Gæld i alt 1.449.6091.469.4261.867.6391.463.6931.407.2382.258.253
Likvide beholdninger 7.008.7917.886.5637.808.4359.468.740103.826392.913
Antal ansatte (årsrapport) 101099910
Lønomkostning pr. ansat 731.441692.117656.402604.298568.137495.099
Soliditetsgrad 85,2 %84,3 %86,2 %90,9 %85,3 %84,8 %
Årsrapport vis
info
Offentliggjort: 2026-06-09
Revisor: Revisionscentret Aabenraa
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2025-05-09
Revisor: Revisionscentret Aabenraa
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2024-06-04
Revisor: Revisionscentret Aabenraa
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2023-05-08
Revisor: EY Godkendt Revisionspartnerselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2022-05-18
Revisor: EY Godkendt Revisionspartnerselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2021-06-01
Revisor: EY Godkendt Revisionspartnerselskab
XBRL (rådata)
Alle årsrapporter (7)
periodeoffentliggjortrevisor
01/01 2025 – 31/12 2025 Revisionscentret Aabenraa vis rapport
01/01 2024 – 31/12 2024 Revisionscentret Aabenraa vis rapport
01/01 2023 – 31/12 2023 Revisionscentret Aabenraa vis rapport
01/01 2022 – 31/12 2022 EY Godkendt Revisionspartnerselskab vis rapport
01/01 2021 – 31/12 2021 EY Godkendt Revisionspartnerselskab vis rapport
01/01 2020 – 31/12 2020 EY Godkendt Revisionspartnerselskab vis rapport
01/01 2019 – 31/12 2019 Ernst & Young Godkendt Revisionspartnerselskab vis rapport