← tilbage
Gem favorit

IND Rengøring ApS

CVR 40385037 Aktiv APS 4771 Kalvehave
Årets resultat 2025 -125.136 -125.136 DKK
CVR-nummer40385037
status Aktiv
virksomhedsformAnpartsselskab
stiftet2019-03-27
kapitalDKK 40.000
sidst opdateret2026-03-10
Beliggenhed
adresse Bygaden 21, 4771 Kalvehave
by4771 Kalvehave
kommuneVordingborg Kommune
Branche
hovedbranche Almindelig rengøring i bygninger (812100)
Revisor
firma Beierholm · ifølge seneste årsrapport
underskriver Allan Erik Nielsen
Ansatte (CVR)
2026-07 19 ansatte · 13 årsværk
+2 ansatte (+12 %) siden juli 2025
månedansatteårsværk
2026-07 19 13
2026-06 19 13
2026-05 17 14
2026-04 17 14
2026-03 20 14
2026-02 19 14
2026-01 20 15
2025-12 24 15
2025-11 23 13
2025-10 16 13
2025-09 18 14
2025-08 19 14
2025-07 17 13
2025-06 18 15
2025-05 18 16
2025-04 18 13
2025-03 19 15
2025-02 17 14
2025-01 16 14
2024-12 21 13
2024-11 20 13
2024-10 18 14
2024-09 18 14
2024-08 17 13
Ejere
Michael Brix Rasmussen Legal ejer 100 % Fra: 01.01.2026
Direktion
Tina Rasmussen Direktør Fra: 01.07.2024
Stiftere
Sabrina Brix Amaliegaard Birk Stifter Fra: 27.03.2019
nøgletal 2025 2024 2023 2022 2021 2020
Nettoomsætning ——————
Bruttoresultat 7.148.3816.990.2657.090.8667.236.6067.276.4053.425.685
Driftsresultat -124.270-76.372-53.823130.822-103.378-443.984
Resultat før skat -125.136-89.326-53.828121.846-113.965-440.876
Årets resultat -125.136-89.326-53.828121.846-113.965-390.838
Egenkapital -169.151-44.01545.31199.139-22.70791.259
Aktiver i alt (balance) 485.480676.984866.4071.166.6311.148.8002.129.646
Selskabskapital 40.00040.00040.00040.00040.00040.000
Gæld i alt 654.631720.999821.0961.067.4921.171.5072.038.387
Likvide beholdninger 111.077264.145310.701453.720397.4941.089.323
Antal ansatte (årsrapport) 141826262416
Lønomkostning pr. ansat 513.338386.585271.417268.956305.162238.289
Soliditetsgrad -34,8 %-6,5 %5,2 %8,5 %-2,0 %4,3 %
Årsrapport vis
info
Offentliggjort: 2026-01-15
Revisor: —
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2025-01-16
Revisor: —
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2024-01-18
Revisor: —
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2023-02-10
Revisor: —
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2022-06-27
Revisor: Beierholm
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2021-07-13
Revisor: Regnskabsfabrikanten
XBRL (rådata)
Alle årsrapporter (7)
periodeoffentliggjortrevisor
01/01 2025 – 31/12 2025 — vis rapport
01/01 2024 – 31/12 2024 — vis rapport
01/01 2023 – 31/12 2023 — vis rapport
01/01 2022 – 31/12 2022 — vis rapport
01/01 2021 – 31/12 2021 Beierholm vis rapport
01/07 2020 – 31/12 2020 Regnskabsfabrikanten vis rapport
27/03 2019 – 30/06 2020 Regnskabsfabrikanten vis rapport

Ejer du virksomheden? Bekræft ejerskab for at styre, hvad siden viser.