← tilbage

INFOWISE SERVICES ApS

ReklamebeskyttetKontaktoplysninger må ikke bruges til markedsføring.

CVR 35816011 Aktiv APS 5220 Odense SØ
Årets resultat 2026 2.933.747 2,9 mio DKK

Vil du bekræfte ejerskab og styre, hvad siden viser?

CVR-nummer35816011
status Aktiv
virksomhedsformAnpartsselskab
stiftet2014-03-27
kapitalDKK 50.000
telefon40807040
e-mailinfo@infowise.dk
hjemmesidewww.infowise.dk
sidst opdateret2026-06-29
Beliggenhed
adresse Hollufgårds Allé 10, 5220 Odense SØ
by5220 Odense SØ
kommuneOdense Kommune
Ansatte (CVR)
2026-07 36 ansatte · 33 årsværk
+6 ansatte (+20 %) siden juli 2025
månedansatteårsværk
2026-07 36 33
2026-06 35 30
2026-05 34 28
2026-04 34 29
2026-03 35 29
2026-02 34 28
2026-01 34 27
2025-12 34 28
2025-11 32 26
2025-10 29 25
2025-09 28 24
2025-08 28 24
2025-07 30 24
2025-06 30 26
2025-05 31 26
2025-04 32 28
2025-03 32 27
2025-02 30 27
2025-01 29 28
2024-12 27 27
2024-11 27 26
2024-10 26 25
2024-09 27 26
2024-08 27 25
Ejere
Simple Solution IT A/S · CVR 39317850 Legal ejer 100 % Fra: 01.09.2026
Direktion
Kenneth Rossau Direktør Fra: 27.03.2014
Bestyrelse
Mike Valencia Nielsen Formand Fra: 03.09.2026
Nikolai Saxil Nymann Bestyrelsesmedlem Fra: 03.09.2026
Esben Wille Lunde Bestyrelsesmedlem Fra: 03.09.2026
Stiftere
Árni Snorri Eggertsson Stifter Fra: 27.03.2014
Steffen Dannesbo Witting Stifter Fra: 27.03.2014
INFOWISE ApS · CVR 35813322 Stifter Fra: 27.03.2014
nøgletal 2026 2025 2024 2023 2022 2021
Nettoomsætning ——————
Bruttoresultat 20.636.10917.866.92816.446.33015.645.24614.368.68916.305.464
Driftsresultat 3.774.9491.503.3892.004.2851.027.8111.451.1924.577.072
Resultat før skat 3.789.3481.524.8372.032.1011.002.8511.378.5044.484.193
Årets resultat 2.933.7471.177.7831.559.816756.3061.060.1213.593.808
Egenkapital 5.332.1623.498.4153.820.6333.010.8203.254.5165.194.395
Aktiver i alt (balance) 13.043.67311.680.17810.594.98810.225.0678.736.17015.723.453
Selskabskapital 50.00050.00050.00050.00050.00050.000
Gæld i alt 7.711.5118.181.7636.774.3557.214.2475.481.65410.529.058
Likvide beholdninger 4.971.9282.542.8844.545.0992.829.4974.320.8315.791.946
Antal ansatte (årsrapport) 282626272525
Lønomkostning pr. ansat 579.019601.450532.148529.323507.848463.260
Soliditetsgrad 40,9 %30,0 %36,1 %29,4 %37,2 %33,0 %
Årsrapport vis
info
Offentliggjort: 2026-08-28
Revisor: Attent Statsautoriseret Revisionsanpartsselskab,
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2025-09-19
Revisor: Attent Statsautoriseret Revisionsanpartsselskab,
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2024-09-26
Revisor: Attent Statsautoriseret Revisionsanpartsselskab,
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2023-09-28
Revisor: Attent Statsautoriseret Revisionsanpartsselskab,
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2022-12-22
Revisor: Attent, Statsautoriseret Revisionsanpartsselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2021-10-06
Revisor: One Revision, Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
XBRL (rådata)
Alle årsrapporter (7)
periodeoffentliggjortrevisor
01/07 2025 – 30/06 2026 Attent Statsautoriseret Revisionsanpartsselskab, vis rapport
01/07 2024 – 30/06 2025 Attent Statsautoriseret Revisionsanpartsselskab, vis rapport
01/07 2023 – 30/06 2024 Attent Statsautoriseret Revisionsanpartsselskab, vis rapport
01/07 2022 – 30/06 2023 Attent Statsautoriseret Revisionsanpartsselskab, vis rapport
01/07 2021 – 30/06 2022 Attent, Statsautoriseret Revisionsanpartsselskab vis rapport
01/07 2020 – 30/06 2021 One Revision, Statsautoriseret Revisionspartnerselskab vis rapport
01/07 2019 – 30/06 2020 Råd og Revision, Registreret Revisionsvirksomhed vis rapport