← tilbage
Gem favorit

JDI 2017 ApS

ReklamebeskyttetKontaktoplysninger må ikke bruges til markedsføring.

CVR 39192748 Aktiv APS 3540 Lynge
Årets resultat 2025 -1.265.014 -1,3 mio DKK
CVR-nummer39192748
status Aktiv
virksomhedsformAnpartsselskab
stiftet2017-12-22
kapitalDKK 50.000
sidst opdateret2026-07-07
Beliggenhed
adresse Højlundevej 8, 3540 Lynge
by3540 Lynge
kommuneHillerød Kommune
Revisor
firma PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab · ifølge seneste årsrapport
underskriver Jacob F Christiansen
Ansatte (CVR)
2026-02 2 ansatte · 1 årsværk
−5 ansatte (−71 %) siden februar 2025
månedansatteårsværk
2026-02 2 1
2026-01 5 5
2025-12 7 6
2025-11 7 6
2025-10 8 7
2025-09 8 7
2025-08 8 7
2025-07 8 7
2025-06 8 7
2025-05 7 7
2025-04 7 7
2025-03 7 7
2025-02 7 7
2025-01 8 7
2024-12 8 7
2024-11 8 7
2024-10 8 7
2024-09 8 7
2024-08 8 6
2024-07 8 6
2024-06 8 7
2024-05 8 7
2024-04 8 7
2024-03 9 8
Ejere
Jensen Digital Innovation ApS · CVR 40776478 Legal ejer 100 % Fra: 11.09.2019
Direktion
Mark Justin Shedel Direktør Fra: 31.10.2025
Stiftere
Jens Hørby Jensen Holding ApS · CVR 21577537 Stifter Fra: 22.12.2017
nøgletal 2025 2024 2023 2022 2021 2020
Nettoomsætning ——————
Bruttoresultat 5.615.7496.227.4358.347.3277.121.1097.996.1736.023.198
Driftsresultat -1.330.760-478.5521.397.711730.418-199.779-480.637
Resultat før skat -1.621.285-588.0311.147.493417.139-618.194-830.310
Årets resultat -1.265.014-457.976878.567325.368-472.943-520.747
Egenkapital -5.707.518-4.442.504-3.984.528-4.863.095-5.188.463-4.715.520
Aktiver i alt (balance) 7.800.1748.558.1748.990.1177.133.3467.679.2687.254.243
Selskabskapital 50.00050.00050.00050.00050.00050.000
Gæld i alt 13.507.69213.000.67812.974.64511.996.44112.867.73111.969.763
Likvide beholdninger 1.296.732799.8321.535.337233.722378.126557.307
Antal ansatte (årsrapport) 77881514
Lønomkostning pr. ansat 982.104950.340862.926791.144538.637456.746
Soliditetsgrad -73,2 %-51,9 %-44,3 %-68,2 %-67,6 %-65,0 %
Årsrapport vis
info
Offentliggjort: 2026-07-02
Revisor: PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2025-07-08
Revisor: PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2024-07-05
Revisor: PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2023-07-06
Revisor: PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2022-07-07
Revisor: PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2021-07-07
Revisor: PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
XBRL (rådata)
Alle årsrapporter (7)
periodeoffentliggjortrevisor
01/01 2025 – 31/12 2025 PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab vis rapport
01/01 2024 – 31/12 2024 PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab vis rapport
01/01 2023 – 31/12 2023 PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab vis rapport
01/01 2022 – 31/12 2022 PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab vis rapport
01/01 2021 – 31/12 2021 PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab vis rapport
01/01 2020 – 31/12 2020 PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab vis rapport
01/01 2019 – 31/12 2019 PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab vis rapport

Ejer du virksomheden? Bekræft ejerskab for at styre, hvad siden viser.