← tilbage
Gem favorit

KAI MANDRUP HANDEL ApS

CVR 27000347 Aktiv APS 2860 Søborg
Årets resultat 2025 663.054 663.054 DKK
CVR-nummer27000347
status Aktiv
virksomhedsformAnpartsselskab
stiftet2003-01-01
kapitalDKK 125.000
telefon39478484
sidst opdateret2025-12-18
Beliggenhed
adresse Buddingevej 195, 2860 Søborg
by2860 Søborg
kommuneGladsaxe Kommune
Branche
hovedbranche Detailhandel med kioskvarer (471110)
Ansatte (CVR)
2026-08 44 ansatte · 21 årsværk
+8 ansatte (+22 %) siden august 2025
månedansatteårsværk
2026-08 44 21
2026-07 43 21
2026-06 43 22
2026-05 47 23
2026-04 49 22
2026-03 50 23
2026-02 50 23
2026-01 49 20
2025-12 45 18
2025-11 33 15
2025-10 33 15
2025-09 35 16
2025-08 36 15
2025-07 33 15
2025-06 33 17
2025-05 33 18
2025-04 30 16
2025-03 33 16
2025-02 35 15
2025-01 33 16
2024-12 33 17
2024-11 35 15
2024-10 37 16
2024-09 40 16
Ejere
Kai Mandrup Legal ejer 100 % Fra: 15.10.2003
Direktion
Kai Mandrup Direktør Fra: 15.10.2003
Stiftere
VICH 4700 ApS · CVR 19437140 Stifter Fra: 01.01.2003
nøgletal 2025 2024 2023 2022 2021 2020
Nettoomsætning ——————
Bruttoresultat 6.778.7996.200.8436.304.8234.880.8512.837.9632.490.138
Driftsresultat 824.89556.318284.269114.861554.835—
Resultat før skat 850.885123.382346.32998.550534.181324.795
Årets resultat 663.05495.221270.11475.773414.675253.183
Egenkapital 1.858.1271.195.0721.221.851951.737875.964461.290
Aktiver i alt (balance) 5.062.1534.175.7574.039.6613.619.9712.742.6951.500.704
Selskabskapital 125.000125.000125.000125.000125.000125.000
Gæld i alt 3.199.0962.980.6852.810.4782.661.8331.863.1971.037.312
Likvide beholdninger 3.603.5422.871.0282.646.1022.327.3271.789.11120.936
Antal ansatte (årsrapport) 1515151266
Lønomkostning pr. ansat 396.927409.142400.712396.343380.110360.374
Soliditetsgrad 36,7 %28,6 %30,2 %26,3 %31,9 %30,7 %
Årsrapport vis
info
Offentliggjort: 2026-03-05
Revisor: Beierholm
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2025-04-15
Revisor: Beierholm
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2024-04-15
Revisor: Beierholm
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2023-04-20
Revisor: Beierholm
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2022-06-22
Revisor: Beierholm
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2021-04-22
Revisor: Beierholm
XBRL (rådata)
Alle årsrapporter (7)
periodeoffentliggjortrevisor
01/01 2025 – 31/12 2025 Beierholm vis rapport
01/01 2024 – 31/12 2024 Beierholm vis rapport
01/01 2023 – 31/12 2023 Beierholm vis rapport
01/01 2022 – 31/12 2022 Beierholm vis rapport
01/01 2021 – 31/12 2021 Beierholm vis rapport
01/01 2020 – 31/12 2020 Beierholm vis rapport
01/01 2019 – 31/12 2019 Beierholm vis rapport

Ejer du virksomheden? Bekræft ejerskab for at styre, hvad siden viser.