Kandler Holding ApS
ReklamebeskyttetKontaktoplysninger må ikke bruges til markedsføring.
Årets resultat 2025
143
143
DKK
stamdata
| CVR-nummer | 39820439 |
| status | Aktiv |
| virksomhedsform | Anpartsselskab |
| stiftet | 2018-08-03 |
| kapital | DKK 50.000 |
| sidst opdateret | 2025-10-06 |
Beliggenhed
| adresse | Kronprinsessegade 80, 1306 København K |
| by | 1306 København K |
| kommune | København Kommune |
Branche
| hovedbranche | Ikke-finansielle holdingselskaber (642120) |
Revisor
| firma | Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab · ifølge seneste årsrapport |
| underskriver | Christina Nilsson |
aktører og ejere
Ejere
| Ronnie Kandler | Legal ejer | 100 % | Fra: 03.08.2018 |
Direktion
| Ronnie Kandler | Direktør | Fra: 03.08.2018 | |
| Sofie Kandler | Direktør | Fra: 27.01.2021 |
ejerskaber
Ejer af
| virksomhed | ejerandel | fra | resultat | egenkapital |
|---|---|---|---|---|
|
KANDLER INVEST II ApS
CVR 31948894
|
33,33–49,99 % | 03.08.2018 | — | — |
|
KRUKA ApS
CVR 43896733
|
33,33–49,99 % | 06.03.2023 | — | — |
Stifter af
| virksomhed | ejerandel | fra | resultat | egenkapital |
|---|---|---|---|---|
|
KoKa KaKa ApS
CVR 41385723
|
25.05.2020 | — | — | |
|
KRUKA ApS
CVR 43896733
|
06.03.2023 | — | — |
regnskabstal (DKK)
| nøgletal | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Nettoomsætning | — | — | — | — | — | — |
| Bruttoresultat | -21.027 | -24.679 | -42.980 | 721.319 | 414.981 | -10.205 |
| Driftsresultat | — | — | — | 721.319 | 414.981 | -10.205 |
| Resultat før skat | 143 | -295.045 | 196.057 | 721.263 | 284.734 | -40.513 |
| Årets resultat | 143 | -298.061 | 171.961 | 562.005 | 225.664 | -40.513 |
| Egenkapital | 868.649 | 868.506 | 1.766.567 | 1.712.406 | 1.264.801 | 1.202.137 |
| Aktiver i alt (balance) | 886.529 | 885.212 | 1.780.257 | 1.899.384 | 8.883.729 | 5.899.244 |
| Selskabskapital | 50.000 | 50.000 | 50.000 | 50.000 | 50.000 | 50.000 |
| Gæld i alt | 17.880 | 16.706 | 13.690 | 186.978 | 7.618.928 | 4.697.107 |
| Likvide beholdninger | 61.488 | 305.262 | 226.916 | 665.251 | — | 0 |
| Antal ansatte (årsrapport) | 0 | — | — | — | — | — |
| Soliditetsgrad | 98,0 % | 98,1 % | 99,2 % | 90,2 % | 14,2 % | 20,4 % |
| Årsrapport |
vis
info |
vis
info |
vis
info |
vis
info
Offentliggjort: 2023-07-21
Revisor: Baagøe | Schou, statsautoriseret revisionsaktieselskab XBRL (rådata) |
vis
info
Offentliggjort: 2022-07-07
Revisor: Baagøe | Schou, statsautoriseret revisionsaktieselskab XBRL (rådata) |
vis
info
Offentliggjort: 2021-07-01
Revisor: Baagøe | Schou, statsautoriseret revisionsaktieselskab XBRL (rådata) |
Alle årsrapporter (7)
| periode | offentliggjort | revisor | |
|---|---|---|---|
| 01/01 2025 – 31/12 2025 | Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab | vis rapport | |
| 01/01 2024 – 31/12 2024 | Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab | vis rapport | |
| 01/01 2023 – 31/12 2023 | Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab | vis rapport | |
| 01/01 2022 – 31/12 2022 | Baagøe | Schou, statsautoriseret revisionsaktieselskab | vis rapport | |
| 01/01 2021 – 31/12 2021 | Baagøe | Schou, statsautoriseret revisionsaktieselskab | vis rapport | |
| 01/01 2020 – 31/12 2020 | Baagøe | Schou, statsautoriseret revisionsaktieselskab | vis rapport | |
| 01/01 2019 – 31/12 2019 | Baagøe | Schou, statsautoriseret revisionsaktieselskab | vis rapport |
p-enheder (1)
-
Kandler Holding ApS Aktiv Reklamebeskyttet P-nr. 1023906984
- startet
- 03.08.2018
- ansatte
- —