← tilbage
Gem favorit

Kastberg IS ApS

ReklamebeskyttetKontaktoplysninger må ikke bruges til markedsføring.

CVR 34224161 Aktiv APS 7400 Herning
Årets resultat 2025 2.994.862 3 mio DKK

Vil du bekræfte ejerskab og styre, hvad siden viser?

CVR-nummer34224161
status Aktiv
virksomhedsformAnpartsselskab
stiftet2012-02-07
kapitalDKK 80.000
telefon29805400
e-mailjoachim@kastbergs.dk
sidst opdateret2026-07-01
Beliggenhed
adresse Lundvej 8, 7400 Herning
by7400 Herning
kommuneHerning Kommune
Branche
hovedbranche Detailhandel med bagværk og konfekture (472400)
Ansatte (CVR)
2026-07 14 ansatte · 13 årsværk
Uændret siden juli 2025
månedansatteårsværk
2026-07 14 13
2026-06 13 13
2026-05 13 13
2026-04 13 13
2026-03 13 12
2026-02 12 11
2026-01 13 12
2025-12 15 14
2025-11 15 14
2025-10 14 13
2025-09 14 13
2025-08 14 13
2025-07 14 13
2025-06 14 14
2025-05 14 12
2025-04 13 12
2025-03 11 10
2025-02 11 10
2025-01 11 10
2024-12 11 10
2024-11 12 10
2024-10 11 10
2024-09 11 10
2024-08 12 10
Ejere
Iskold ApS · CVR 41801239 Legal ejer 100 % Fra: 29.10.2020
Direktion
Jes Nordentoft Direktør Fra: 27.05.2020
Joachim Kastberg Brandt Andersen Direktør Fra: 07.02.2012
Bestyrelse
Henrik Hedegård Lyhne Bestyrelsesmedlem Fra: 01.07.2026
Claus Bastrup Bestyrelsesmedlem Fra: 27.05.2020
Stiftere
Joachim Kastberg Brandt Andersen Stifter Fra: 07.02.2012
Stifter af
virksomhed ejerandel fra resultat egenkapital
Kreativitetens Rum ApS
CVR 39182696
21.12.2017 — —
nøgletal 2025 2024 2023 2022 2021 2020
Nettoomsætning ——————
Bruttoresultat 8.567.9027.805.0846.591.9145.378.8924.008.1304.129.154
Driftsresultat 4.115.0083.866.1783.269.5792.616.1801.503.923481.476
Resultat før skat 3.859.1903.673.5553.085.6912.550.4791.451.191424.557
Årets resultat 2.994.8622.847.5952.399.1451.971.0681.125.397307.945
Egenkapital 6.201.5915.706.7294.859.1334.459.9883.488.9203.363.523
Aktiver i alt (balance) 17.168.37615.312.72414.927.66210.007.4947.590.1175.116.535
Selskabskapital 80.00080.00080.00080.00080.00080.000
Gæld i alt 10.923.2649.605.99510.043.0765.485.3274.000.1631.647.369
Likvide beholdninger 2.019.1013.263.5795.556.0772.814.0891.282.815812.339
Antal ansatte (årsrapport) 1412111076
Lønomkostning pr. ansat 285.663276.323240.492207.561266.797509.357
Soliditetsgrad 36,1 %37,3 %32,6 %44,6 %46,0 %65,7 %
Årsrapport vis
info
Offentliggjort: 2026-06-08
Revisor: Rådgivning & Revision
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2025-06-25
Revisor: Rådgivning & Revision
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2024-05-22
Revisor: Rådgivning & Revision
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2023-05-30
Revisor: Rådgivning & Revision
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2022-05-21
Revisor: Rådgivning & Revision
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2021-04-09
Revisor: Rådgivning & Revision
XBRL (rådata)
Alle årsrapporter (7)
periodeoffentliggjortrevisor
01/01 2025 – 31/12 2025 Rådgivning & Revision vis rapport
01/01 2024 – 31/12 2024 Rådgivning & Revision vis rapport
01/01 2023 – 31/12 2023 Rådgivning & Revision vis rapport
01/01 2022 – 31/12 2022 Rådgivning & Revision vis rapport
01/01 2021 – 31/12 2021 Rådgivning & Revision vis rapport
01/01 2020 – 31/12 2020 Rådgivning & Revision vis rapport
01/01 2019 – 31/12 2019 Rådgivning & Revision vis rapport