← tilbage

Kids Group ApS

ReklamebeskyttetKontaktoplysninger må ikke bruges til markedsføring.

CVR 41320982 Aktiv APS 1553 København V
Årets resultat 2025 -353.505 -353.505 DKK

Vil du bekræfte ejerskab og styre, hvad siden viser?

CVR-nummer41320982
status Aktiv
virksomhedsformAnpartsselskab
stiftet2020-04-28
kapitalDKK 40.000
telefon27627017
sidst opdateret2026-06-26
Beliggenhed
adresse H.C. Andersens Boulevard 33, 1553 København V
by1553 København V
kommuneKøbenhavn Kommune
Revisor
firma DANSK REVISION HOLBÆK/GLOSTRUP GODKENDT REVISIONSPARTNERSELSKAB · ifølge seneste årsrapport
underskriver John Nielsen
Ansatte (CVR)
2024-07 1 ansatte · 1 årsværk
−36 ansatte (−97 %) siden juli 2023
månedansatteårsværk
2024-07 1 1
2024-06 16 7
2024-05 16 9
2024-04 22 11
2024-03 16 12
2024-02 20 10
2024-01 32 12
2023-12 35 18
2023-11 36 18
2023-10 38 19
2023-09 43 21
2023-08 43 20
2023-07 37 18
2023-06 35 18
2023-05 40 19
2023-04 36 15
2023-03 40 15
2023-02 33 16
2023-01 41 15
2022-12 43 20
2022-11 46 21
2022-10 50 23
2022-09 50 21
2022-08 49 22
Ejere
RESHOPPER ApS · CVR 34711763 Legal ejer 100 % Fra: 31.08.2022
Direktion
Lasse Brunnenberger Wulff Hansen Direktør Fra: 01.08.2024
Stiftere
CASPER BLOM ApS · CVR 32884830 Stifter Fra: 28.04.2020
nøgletal 2025 2024 2023 2022 2021
Nettoomsætning —————
Bruttoresultat -363.510401.2034.951.8934.358.3357.295.616
Driftsresultat -364.012-6.260.962-1.953.703-2.550.8881.832.603
Resultat før skat -434.631-7.142.721-3.570.428-3.127.4811.537.107
Årets resultat -353.505-6.481.018-2.466.148-2.776.5691.194.028
Egenkapital 550.927904.433-4.008.690-1.542.5411.234.028
Aktiver i alt (balance) 1.931.0568.649.00819.803.35917.056.13213.479.328
Selskabskapital 40.00040.00040.00040.00040.000
Gæld i alt 1.380.1297.744.57523.812.04918.598.67412.239.541
Likvide beholdninger 3.476015.96143.79565.757
Antal ansatte (årsrapport) 11318195
Lønomkostning pr. ansat —371.980350.554328.7901.016.112
Soliditetsgrad 28,5 %10,5 %-20,2 %-9,0 %9,2 %
Årsrapport vis
info
Offentliggjort: 2025-12-22
Revisor: DANSK REVISION HOLBÆK/GLOSTRUP GODKENDT REVISIONSPARTNERSELSKAB
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2024-12-27
Revisor: Dansk Revision Holbæk
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2023-11-25
Revisor: Dansk Revision Holbæk
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2023-01-10
Revisor: Dansk Revision Holbæk
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2021-12-17
Revisor: BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab
XBRL (rådata)
Alle årsrapporter (5)
periodeoffentliggjortrevisor
01/07 2024 – 30/06 2025 DANSK REVISION HOLBÆK/GLOSTRUP GODKENDT REVISIONSPARTNERSELSKAB vis rapport
01/07 2023 – 30/06 2024 Dansk Revision Holbæk vis rapport
01/07 2022 – 30/06 2023 Dansk Revision Holbæk vis rapport
01/07 2021 – 30/06 2022 Dansk Revision Holbæk vis rapport
28/04 2020 – 30/06 2021 BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab vis rapport