Labelless Holding ApS
ReklamebeskyttetKontaktoplysninger må ikke bruges til markedsføring.
Årets resultat 2025
159.871
159.871
DKK
Vil du bekræfte ejerskab og styre, hvad siden viser?
stamdata
| CVR-nummer | 40278923 |
| status | Aktiv |
| virksomhedsform | Anpartsselskab |
| stiftet | 2019-02-21 |
| kapital | DKK 40.000 |
| petermjensen27@gmail.com | |
| sidst opdateret | 2025-07-13 |
Beliggenhed
| adresse | Gravensgade 1, 9000 Aalborg |
| by | 9000 Aalborg |
| kommune | Aalborg Kommune |
Branche
| hovedbranche | Ikke-finansielle holdingselskaber (642120) |
Revisor
| firma | Tjek Revision & RådgivningGodkendt Revisionsaktieselskab · ifølge seneste årsrapport |
| underskriver | Johnny Munk-Hansen |
aktører og ejere
Ejere
| Peter Møller Jensen | Legal ejer | 100 % | Fra: 21.02.2019 |
Direktion
| Peter Møller Jensen | Direktør | Fra: 22.02.2019 |
Stiftere
| Peter Møller Jensen | Stifter | Fra: 21.02.2019 |
ejerskaber
Ejer af
| virksomhed | ejerandel | fra | resultat | egenkapital |
|---|---|---|---|---|
|
Corpalyte ApS
CVR 45613720
|
33,33–49,99 % | 09.05.2025 | — | — |
|
Josephine Nord ApS
CVR 43847236
|
5–9,99 % *
Ejerudvikling
5–9,99 %: fra 11.05.2026 10–14,99 %: 01.03.2024 – 10.05.2026 |
11.05.2026 | — | — |
Ejer af
| virksomhed | ejerandel | periode |
|---|---|---|
|
Labelless Media ApS
CVR 40319603
|
33,33–49,99 % | 06.03.2019 – 30.06.2025 |
|
Progrez IVS
CVR 40298258
|
100 % | 28.02.2019 – 02.03.2021 |
Stifter af
| virksomhed | ejerandel | fra | resultat | egenkapital |
|---|---|---|---|---|
|
Corpalyte ApS
CVR 45613720
|
09.05.2025 | — | — |
Stifter af
| virksomhed | ejerandel | periode |
|---|---|---|
|
Progrez IVS
CVR 40298258
|
28.02.2019 – 02.03.2021 |
regnskabstal (DKK)
| nøgletal | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Nettoomsætning | — | — | — | — | — | — |
| Bruttoresultat | -5.000 | -3.750 | -5.625 | -10.000 | -4.375 | -3.125 |
| Driftsresultat | — | — | — | -10.000 | -4.375 | — |
| Resultat før skat | 159.871 | — | — | 74.809 | 112.770 | — |
| Årets resultat | 159.871 | -3.750 | -223.698 | 74.809 | 112.770 | 49.970 |
| Egenkapital | 169.973 | 10.102 | 13.852 | 237.550 | 162.741 | 49.971 |
| Aktiver i alt (balance) | 197.996 | 36.875 | 40.625 | 265.573 | 190.764 | 73.619 |
| Selskabskapital | 40.000 | 40.000 | 40.000 | 40.000 | 1 | 1 |
| Gæld i alt | 28.023 | 26.773 | 26.773 | 28.023 | 28.023 | 23.648 |
| Likvide beholdninger | — | — | — | — | — | — |
| Antal ansatte (årsrapport) | 0 | — | — | — | — | — |
| Soliditetsgrad | 85,8 % | 27,4 % | 34,1 % | 89,4 % | 85,3 % | 67,9 % |
| Årsrapport |
vis
info
Offentliggjort: 2025-10-03
Revisor: Tjek Revision & RådgivningGodkendt Revisionsaktieselskab XBRL (rådata) |
vis
info |
vis
info |
vis
info |
vis
info |
vis
info |
Alle årsrapporter (6)
| periode | offentliggjort | revisor | |
|---|---|---|---|
| 01/07 2024 – 30/06 2025 | Tjek Revision & RådgivningGodkendt Revisionsaktieselskab | vis rapport | |
| 01/07 2023 – 30/06 2024 | Tjek Revision & Rådgivning | vis rapport | |
| 01/07 2022 – 30/06 2023 | MunkStrunge | vis rapport | |
| 01/07 2021 – 30/06 2022 | Redmark, Godkendt Revisionspartnerselskab | vis rapport | |
| 01/07 2020 – 30/06 2021 | Redmark, Statsautoriseret Revisionspartnerselskab | vis rapport | |
| 22/02 2019 – 30/06 2020 | Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab | vis rapport |
p-enheder (1)
-
Labelless Holding ApS Aktiv Reklamebeskyttet P-nr. 1024430290
- adresse
- Gravensgade 1, 9000 Aalborg
- startet
- 21.02.2019
- ansatte
- —