LARE Holding ApS
Årets resultat 2022
763.849
763.849
DKK
Vil du bekræfte ejerskab og styre, hvad siden viser?
stamdata
| CVR-nummer | 39018861 |
| status | Opløst efter spaltning |
| virksomhedsform | Anpartsselskab |
| stiftet | 2017-10-17 |
| kapital | DKK 50.000 |
| sidst opdateret | 2023-06-27 |
Beliggenhed
| adresse | Toftegårdsvej 2, 6070 Christiansfeld |
| by | 6070 Christiansfeld |
| kommune | Kolding Kommune |
Branche
| hovedbranche | Ikke-finansielle holdingselskaber (642020) |
aktører og ejere
ingen aktive aktører registreret
ejerskaber
Stifter af
| virksomhed | ejerandel | fra | resultat | egenkapital |
|---|---|---|---|---|
|
RELA TECH ApS
CVR 39023679
|
17.10.2017 | — | — |
regnskabstal (DKK)
| nøgletal | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|
| Nettoomsætning | — | — | — | — |
| Bruttoresultat | 821.727 | 1.249.914 | 186.792 | 159.201 |
| Driftsresultat | 821.513 | 1.249.914 | 186.792 | 159.201 |
| Resultat før skat | 747.525 | 1.248.450 | 186.509 | 157.710 |
| Årets resultat | 763.849 | 1.248.450 | 186.509 | 157.710 |
| Egenkapital | 2.567.181 | 1.803.332 | 554.882 | 568.373 |
| Aktiver i alt (balance) | 2.581.036 | 1.817.186 | 556.545 | 720.690 |
| Selskabskapital | 50.000 | 50.000 | 50.000 | 50.000 |
| Gæld i alt | 13.855 | 13.854 | 1.663 | 152.317 |
| Likvide beholdninger | 46.373 | 310.616 | 99.889 | 300.000 |
| Antal ansatte (årsrapport) | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Soliditetsgrad | 99,5 % | 99,2 % | 99,7 % | 78,9 % |
| Årsrapport |
vis
info |
vis
info |
vis
info |
vis
info |
Alle årsrapporter (4)
| periode | offentliggjort | revisor | |
|---|---|---|---|
| 01/01 2022 – 31/12 2022 | — | vis rapport | |
| 01/01 2021 – 31/12 2021 | — | vis rapport | |
| 01/01 2020 – 31/12 2020 | — | vis rapport | |
| 01/01 2019 – 31/12 2019 | — | vis rapport |
p-enheder
tidligere p-enheder (1)
-
LARE Holding ApS Ophørt P-nr. 1022937665
- startet
- 17.10.2017 – ophørt 15.05.2023
- ansatte
- —