Lars KC Holding ApS
ReklamebeskyttetKontaktoplysninger må ikke bruges til markedsføring.
Årets resultat 2026
3.095.675
3,1 mio
DKK
stamdata
| CVR-nummer | 39931613 |
| status | Aktiv |
| virksomhedsform | Anpartsselskab |
| stiftet | 2018-10-05 |
| kapital | DKK 50.000 |
| sidst opdateret | 2025-12-16 |
Beliggenhed
| adresse | Hyttevænget 15, 2665 Vallensbæk Strand |
| by | 2665 Vallensbæk Strand |
| kommune | Vallensbæk Kommune |
Branche
| hovedbranche | Ikke-finansielle holdingselskaber (642120) |
Revisor
| revisor | ReviTotal Statsautoriseret Revisionsfirma |
aktører og ejere
Ejere
| Lars Kjøller-Cortzen | Legal ejer | 100 % | Fra: 05.10.2018 |
Direktion
| Lars Kjøller-Cortzen | Direktør | Fra: 05.10.2018 |
Stiftere
| Lars Kjøller-Cortzen | Stifter | Fra: 05.10.2018 |
ejerskaber
Ejer af
| virksomhed | ejerandel | fra | resultat | egenkapital |
|---|---|---|---|---|
|
Trio Investment ApS
CVR 42341991
|
33,33–49,99 % *
Ejerudvikling
33,33–49,99 %: fra 24.06.2025 33,33–49,99 %: 27.04.2021 – 23.06.2025 |
24.06.2025 | — | — |
Stifter af
| virksomhed | ejerandel | fra | resultat | egenkapital |
|---|---|---|---|---|
|
Trio Gulve ApS
CVR 39955083
|
16.10.2018 | — | — | |
|
Trio Investment ApS
CVR 42341991
|
27.04.2021 | — | — |
regnskabstal (DKK)
| nøgletal | 2026 | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Nettoomsætning | — | — | — | — | — | — |
| Bruttoresultat | -18.350 | -27.253 | -9.603 | -11.034 | -5.750 | -3.750 |
| Driftsresultat | -18.350 | -27.253 | -9.603 | -11.034 | -5.750 | — |
| Resultat før skat | 3.095.675 | 516.556 | 1.522.391 | 721.990 | 427.051 | 693.140 |
| Årets resultat | 3.095.675 | 516.556 | 1.473.683 | 721.988 | 427.051 | 677.476 |
| Egenkapital | 6.099.714 | 3.304.039 | 2.922.483 | 1.570.800 | 966.612 | 766.961 |
| Aktiver i alt (balance) | 6.292.226 | 3.503.551 | 2.972.318 | 1.577.800 | 969.612 | 784.275 |
| Selskabskapital | 50.000 | 50.000 | 50.000 | 50.000 | 50.000 | 50.000 |
| Gæld i alt | 192.512 | 199.512 | 49.835 | 7.000 | 3.000 | 17.314 |
| Likvide beholdninger | 3.092 | 1.105 | 5.600 | 47.733 | 2.297 | 483.251 |
| Antal ansatte (årsrapport) | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — |
| Soliditetsgrad | 96,9 % | 94,3 % | 98,3 % | 99,6 % | 99,7 % | 97,8 % |
| Årsrapport |
vis
info |
vis
info |
vis
info
Offentliggjort: 2025-01-23
Revisor: Kappelskov Revision, Godkendt Revisionsaktieselskab XBRL (rådata) |
vis
info
Offentliggjort: 2024-01-15
Revisor: Kappelskov Revision, Godkendt Revisionsaktieselskab XBRL (rådata) |
vis
info
Offentliggjort: 2023-01-13
Revisor: Kappelskov Revision, Godkendt Revisionsaktieselskab XBRL (rådata) |
vis
info
Offentliggjort: 2022-01-14
Revisor: Kappelskov Revision, Godkendt Revisionsaktieselskab XBRL (rådata) |
Alle årsrapporter (7)
| periode | offentliggjort | revisor | |
|---|---|---|---|
| 01/10 2025 – 30/09 2026 | — | vis rapport | |
| 01/10 2024 – 30/09 2025 | ReviTotal Statsautoriseret Revisionsfirma | vis rapport | |
| 01/10 2023 – 30/09 2024 | Kappelskov Revision, Godkendt Revisionsaktieselskab | vis rapport | |
| 01/10 2022 – 30/09 2023 | Kappelskov Revision, Godkendt Revisionsaktieselskab | vis rapport | |
| 01/10 2021 – 30/09 2022 | Kappelskov Revision, Godkendt Revisionsaktieselskab | vis rapport | |
| 01/10 2020 – 30/09 2021 | Kappelskov Revision, Godkendt Revisionsaktieselskab | vis rapport | |
| 01/10 2019 – 30/09 2020 | Kappelskov Revision, Godkendt Revisionsaktieselskab | vis rapport |
p-enheder (1)
-
Lars KC Holding ApS Aktiv Reklamebeskyttet P-nr. 1024030179
- startet
- 05.10.2018
- ansatte
- —