← tilbage
Gem favorit

LL-transport ApS

ReklamebeskyttetKontaktoplysninger må ikke bruges til markedsføring.

CVR 38892339 Aktiv APS 4682 Tureby
Årets resultat 2025 126.026 126.026 DKK
CVR-nummer38892339
status Aktiv
virksomhedsformAnpartsselskab
stiftet2017-08-29
kapitalDKK 1.270.000
sidst opdateret2025-09-24
Beliggenhed
adresse Hedebovej 1, 4682 Tureby
by4682 Tureby
kommuneStevns Kommune
Branche
hovedbranche Vejgodstransport (494100)
Ansatte (CVR)
2026-07 25 ansatte · 24 årsværk
+3 ansatte (+14 %) siden juli 2025
månedansatteårsværk
2026-07 25 24
2026-06 26 28
2026-05 27 31
2026-04 28 29
2026-03 27 24
2026-02 24 28
2026-01 23 20
2025-12 37 27
2025-11 24 27
2025-10 26 24
2025-09 23 22
2025-08 23 21
2025-07 22 21
2025-06 23 25
2025-05 22 26
2025-04 27 26
2025-03 24 22
2025-02 21 27
2025-01 23 19
2024-12 31 29
2024-11 25 27
2024-10 25 24
2024-09 21 23
2024-08 22 21
Ejere
Lars Larsen Skrodsbjerg Holding ApS · CVR 38418440 Legal ejer 100 % Fra: 29.08.2017
Direktion
Lars Larsen Direktør Fra: 29.08.2017
Stiftere
Lars Larsen Skrodsbjerg Holding ApS · CVR 38418440 Stifter Fra: 29.08.2017
nøgletal 2025 2024 2023 2022 2021 2020
Nettoomsætning ——————
Bruttoresultat 9.629.0799.521.2157.817.9828.135.7627.814.5526.985.099
Driftsresultat 180.22961.464188.859-39.7372.018-293.567
Resultat før skat 171.17397.994153.65317.04135.899-241.115
Årets resultat 126.02631.40096.7407.22917.693-184.472
Egenkapital 1.388.8851.262.8591.231.4591.134.7181.127.4901.109.797
Aktiver i alt (balance) 4.869.5385.948.4054.826.4885.157.8205.536.4445.257.351
Selskabskapital 1.270.0001.270.0001.270.0001.270.0001.270.0001.270.000
Gæld i alt 3.480.6534.685.4173.593.4184.023.1024.408.9544.147.554
Likvide beholdninger 276.158536.308146.823208.558804.7331.464.072
Antal ansatte (årsrapport) 02019202119
Lønomkostning pr. ansat —466.651401.094408.358362.246366.890
Soliditetsgrad 28,5 %21,2 %25,5 %22,0 %20,4 %21,1 %
Årsrapport vis
info
Offentliggjort: 2026-05-01
Revisor: Optimal Revision Godkendt Revisionsvirksomhed
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2025-04-03
Revisor: Optimal Revision Godkendt Revisionsvirksomhed
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2024-05-16
Revisor: Optimal Revision Godkendt Revisionsvirksomhed
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2023-05-01
Revisor: Optimal Revision Godkendt Revisionsvirksomhed
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2022-06-02
Revisor: Optimal Revision Godkendt Revisionsvirksomhed
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2021-05-17
Revisor: Optimal Revision Godkendt Revisionsvirksomhed
XBRL (rådata)
Alle årsrapporter (7)
periodeoffentliggjortrevisor
01/01 2025 – 31/12 2025 Optimal Revision Godkendt Revisionsvirksomhed vis rapport
01/01 2024 – 31/12 2024 Optimal Revision Godkendt Revisionsvirksomhed vis rapport
01/01 2023 – 31/12 2023 Optimal Revision Godkendt Revisionsvirksomhed vis rapport
01/01 2022 – 31/12 2022 Optimal Revision Godkendt Revisionsvirksomhed vis rapport
01/01 2021 – 31/12 2021 Optimal Revision Godkendt Revisionsvirksomhed vis rapport
01/01 2020 – 31/12 2020 Optimal Revision Godkendt Revisionsvirksomhed vis rapport
01/01 2019 – 31/12 2019 Optimal Revision Godkendt Revisionsvirksomhed vis rapport

Ejer du virksomheden? Bekræft ejerskab for at styre, hvad siden viser.