← tilbage
Gem favorit

LYKKEGARD ApS

CVR 34600767 Aktiv APS 4300 Holbæk
Årets resultat 2025 8.211.000 8,2 mio DKK
CVR-nummer34600767
status Aktiv
virksomhedsformAnpartsselskab
stiftet2012-06-26
kapitalDKK 80.000
telefon81727268
e-mailkontakt@lykkegard.dk
hjemmesidelykkegard.dk
sidst opdateret2026-07-02
Beliggenhed
adresse Nørupvej 58, 4300 Holbæk
by4300 Holbæk
kommuneHolbæk Kommune
Ansatte (CVR)
2026-07 146 ansatte · 107 årsværk
+8 ansatte (+6 %) siden juli 2025
månedansatteårsværk
2026-07 146 107
2026-06 139 102
2026-05 139 118
2026-04 134 112
2026-03 135 99
2026-02 138 112
2026-01 129 101
2025-12 129 112
2025-11 130 106
2025-10 129 97
2025-09 136 101
2025-08 127 103
2025-07 138 100
2025-06 136 114
2025-05 117 96
2025-04 122 105
2025-03 117 93
2025-02 119 97
2025-01 111 88
2024-12 111 103
2024-11 113 95
2024-10 116 91
2024-09 113 93
2024-08 112 90
Ejere
Plus Support A/S · CVR 32879918 Legal ejer 100 % Fra: 31.07.2025
Direktion
Signe Ølsegaard Brønnum Direktør Fra: 01.01.2025
Bestyrelse
Jens Holm Friis Bestyrelsesmedlem Fra: 15.12.2023
Ib Oustrup Bestyrelsesmedlem Fra: 31.07.2025
Christopher Moyell Juul Bestyrelsesmedlem Fra: 31.07.2025
Anette Laigaard Bestyrelsesmedlem Fra: 31.07.2025
Stiftere
Pernille Lykke Brandt Stifter Fra: 26.06.2012
nøgletal 2025 2024 2023 2022 2021 2020
Nettoomsætning ——————
Bruttoresultat 27.718.00049.558.70044.370.82739.842.03538.092.24636.933.181
Driftsresultat 10.864.0004.118.3071.822.754-1.068.573452.2864.370.771
Resultat før skat 10.775.0004.119.9101.777.047-1.100.069413.0374.338.464
Årets resultat 8.211.0003.211.7281.386.090-858.550320.4303.382.338
Egenkapital 9.695.00010.902.3548.690.6277.304.5398.163.08912.192.660
Aktiver i alt (balance) 18.239.00017.424.53015.002.95912.908.30314.321.29519.825.766
Selskabskapital 80.00080.00080.00080.00080.00080.000
Gæld i alt 8.544.0006.522.1766.312.3325.603.7646.158.2067.633.106
Likvide beholdninger 5.635.0007.638.4474.903.3981.971.1922.135.0529.158.915
Antal ansatte (årsrapport) 998386878074
Lønomkostning pr. ansat 159.657531.260482.384455.421456.157427.875
Soliditetsgrad 53,2 %62,6 %57,9 %56,6 %57,0 %61,5 %
Årsrapport vis
info
Offentliggjort: 2026-04-16
Revisor: Grant Thornton Godkendt Revisionspartnerselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2025-05-15
Revisor: RevisorGården Holbæk A/S
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2024-05-16
Revisor: RevisorGården
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2023-05-23
Revisor: RevisorGården
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2022-05-24
Revisor: RevisorGården
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2021-04-24
Revisor: RevisorGården
XBRL (rådata)
Alle årsrapporter (7)
periodeoffentliggjortrevisor
01/01 2025 – 31/12 2025 Grant Thornton Godkendt Revisionspartnerselskab vis rapport
01/01 2024 – 31/12 2024 RevisorGården Holbæk A/S vis rapport
01/01 2023 – 31/12 2023 RevisorGården vis rapport
01/01 2022 – 31/12 2022 RevisorGården vis rapport
01/01 2021 – 31/12 2021 RevisorGården vis rapport
01/01 2020 – 31/12 2020 RevisorGården vis rapport
01/01 2019 – 31/12 2019 RevisorGården vis rapport

Ejer du virksomheden? Bekræft ejerskab for at styre, hvad siden viser.