Lyla Holding ApS
Årets resultat 2025
760.499
760.499
DKK
Vil du bekræfte ejerskab og styre, hvad siden viser?
stamdata
| CVR-nummer | 38749315 |
| status | Aktiv |
| virksomhedsform | Anpartsselskab |
| stiftet | 2017-04-10 |
| kapital | DKK 50.000 |
| sidst opdateret | 2026-03-16 |
Beliggenhed
| adresse | Kirkehøjvej 6, 8983 Gjerlev J |
| by | 8983 Gjerlev J |
| kommune | Randers Kommune |
Branche
| hovedbranche | Ikke-finansielle holdingselskaber (642120) |
Revisor
| revisor | REVIMIDT Godkendt Revisionsaktieselskab |
aktører og ejere
Ejere
| Søren Essenbæk Bundgaard | Legal ejer | 100 % | Fra: 10.04.2017 |
Direktion
| Søren Essenbæk Bundgaard | Direktør | Fra: 10.04.2017 |
ejerskaber
Ejer af
| virksomhed | ejerandel | fra | resultat | egenkapital |
|---|---|---|---|---|
|
DOKUPARTNER ApS
CVR 32342779
|
25–33,32 % *
Ejerudvikling
25–33,32 %: fra 10.11.2025 20–24,99 %: 28.04.2024 – 09.11.2025 50–66,66 %: 10.04.2017 – 27.04.2024 |
10.11.2025 | — | — |
|
Kaffepartner ApS
CVR 45085023
|
25–33,32 % | 18.09.2024 | — | — |
Stifter af
| virksomhed | ejerandel | fra | resultat | egenkapital |
|---|---|---|---|---|
|
Kaffepartner ApS
CVR 45085023
|
18.09.2024 | — | — |
regnskabstal (DKK)
| nøgletal | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Nettoomsætning | — | — | — | — | — | — |
| Bruttoresultat | -4.725 | -6.525 | -5.000 | -4.375 | -3.750 | -3.750 |
| Driftsresultat | -4.725 | -6.525 | -5.000 | — | — | — |
| Resultat før skat | — | 702.731 | 19.202 | — | — | 217.535 |
| Årets resultat | 760.499 | 702.731 | 19.202 | 179.129 | 211.560 | 217.535 |
| Egenkapital | 1.742.915 | 1.107.317 | 404.586 | 503.184 | 438.055 | 339.495 |
| Aktiver i alt (balance) | 1.747.915 | 1.112.317 | 422.711 | 516.309 | 446.805 | 356.995 |
| Selskabskapital | 50.000 | 50.000 | 50.000 | 50.000 | 50.000 | 50.000 |
| Gæld i alt | — | 5.000 | 18.125 | 13.125 | 8.750 | 17.500 |
| Likvide beholdninger | 221.706 | 64.556 | 60.206 | 60.006 | 24.335 | — |
| Antal ansatte (årsrapport) | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 |
| Soliditetsgrad | 99,7 % | 99,6 % | 95,7 % | 97,5 % | 98,0 % | 95,1 % |
| Årsrapport |
vis
info |
vis
info |
vis
info |
vis
info |
vis
info |
vis
info |
Alle årsrapporter (7)
| periode | offentliggjort | revisor | |
|---|---|---|---|
| 01/01 2025 – 31/12 2025 | REVIMIDT Godkendt Revisionsaktieselskab | vis rapport | |
| 01/01 2024 – 31/12 2024 | REVIMIDT, Godkendt Revisionspartnerselskab | vis rapport | |
| 01/01 2023 – 31/12 2023 | Grant Thornton, Godkendt Revisionspartnerselskab | vis rapport | |
| 01/01 2022 – 31/12 2022 | National Revision | vis rapport | |
| 01/01 2021 – 31/12 2021 | National Revision | vis rapport | |
| 01/01 2020 – 31/12 2020 | National Revision | vis rapport | |
| 01/01 2019 – 31/12 2019 | National Revision | vis rapport |
p-enheder (1)
-
Lyla Holding ApS Aktiv P-nr. 1022584452
- adresse
- Kirkehøjvej 6, 8983 Gjerlev J
- startet
- 10.04.2017
- ansatte
- —