M. Neble Holding ApS
ReklamebeskyttetKontaktoplysninger må ikke bruges til markedsføring.
Årets resultat 2025
2.033.879
2 mio
DKK
Vil du bekræfte ejerskab og styre, hvad siden viser?
stamdata
| CVR-nummer | 41295295 |
| status | Aktiv |
| virksomhedsform | Anpartsselskab |
| stiftet | 2020-04-13 |
| kapital | DKK 40.000 |
| sidst opdateret | 2026-10-09 |
Beliggenhed
| adresse | Vedbæk Strandvej 431, 2950 Vedbæk |
| by | 2950 Vedbæk |
| kommune | Rudersdal Kommune |
Branche
| hovedbranche | Ikke-finansielle holdingselskaber (642120) |
Revisor
| revisor | REDMARK, GODKENDT REVISIONSPARTNERSELSKAB |
aktører og ejere
Ejere
| Magnus Christian Østergaard Neble | Legal ejer | 100 % | Fra: 13.04.2020 |
Direktion
| Magnus Christian Østergaard Neble | Direktør | Fra: 13.04.2020 |
Stiftere
| Magnus Christian Østergaard Neble | Stifter | Fra: 13.04.2020 |
ejerskaber
Ejer af
| virksomhed | ejerandel | fra | resultat | egenkapital |
|---|---|---|---|---|
|
Gastrotools ApS
CVR 38129791
|
33,33–49,99 % *
Ejerudvikling
33,33–49,99 %: fra 07.08.2023 20–24,99 %: 15.07.2020 – 06.08.2023 |
07.08.2023 | — | — |
|
Le Nora ApS
CVR 43176188
|
50–66,66 % | 04.04.2022 | — | — |
|
Neble & Rohde ApS
CVR 41396911
|
50–66,66 % *
Ejerudvikling
50–66,66 %: fra 01.02.2024 100 %: 28.05.2020 – 31.01.2024 |
01.02.2024 | — | — |
Stifter af
| virksomhed | ejerandel | fra | resultat | egenkapital |
|---|---|---|---|---|
|
Le Nora ApS
CVR 43176188
|
04.04.2022 | — | — | |
|
Neble & Rohde ApS
CVR 41396911
|
28.05.2020 | — | — | |
|
Wavy Copenhagen ApS
CVR 41343508
|
02.05.2020 | — | — |
regnskabstal (DKK)
| nøgletal | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Nettoomsætning | — | — | — | — | — | — |
| Bruttoresultat | -24.246 | -20.720 | -11.099 | -6.234 | -5.000 | -5.000 |
| Driftsresultat | -24.246 | -20.720 | 15.635 | -49.478 | -5.000 | — |
| Resultat før skat | 2.114.927 | 662.321 | 2.456.472 | 461.718 | 914.420 | 478.515 |
| Årets resultat | 2.033.879 | 492.261 | 2.351.296 | 523.189 | 916.098 | 479.630 |
| Egenkapital | 6.102.753 | 4.568.874 | 4.137.613 | 1.845.218 | 1.379.229 | 519.630 |
| Aktiver i alt (balance) | 6.118.144 | 4.633.074 | 5.069.134 | 2.151.193 | 1.718.744 | 710.174 |
| Selskabskapital | 40.000 | 40.000 | 40.000 | 40.000 | 40.000 | 40.000 |
| Gæld i alt | 15.391 | 64.200 | 931.521 | 305.975 | 339.515 | — |
| Likvide beholdninger | 794.245 | 896.957 | 319.034 | 62.245 | 389.671 | — |
| Antal ansatte (årsrapport) | 1 | 1 | 1 | — | 0 | 0 |
| Soliditetsgrad | 99,8 % | 98,6 % | 81,6 % | 85,8 % | 80,2 % | 73,2 % |
| Årsrapport |
vis
info |
vis
info |
vis
info |
vis
info |
vis
info |
vis
info |
Alle årsrapporter (6)
| periode | offentliggjort | revisor | |
|---|---|---|---|
| 01/01 2025 – 31/12 2025 | Redmark, Godkendt Revisionspartnerselskab | vis rapport | |
| 01/01 2024 – 31/12 2024 | Redmark, Godkendt Revisionspartnerselskab | vis rapport | |
| 01/01 2023 – 31/12 2023 | Redmark, Godkendt Revisionspartnerselskab | vis rapport | |
| 01/01 2022 – 31/12 2022 | Redmark, Godkendt Revisionspartnerselskab | vis rapport | |
| 01/01 2021 – 31/12 2021 | Dansk Revision Hillerød | vis rapport | |
| 13/04 2020 – 31/12 2020 | Dansk Revision Hillerød | vis rapport |
p-enheder (1)
-
M. Neble Holding ApS Aktiv Reklamebeskyttet P-nr. 1025738647
- startet
- 13.04.2020
- ansatte
- —