M OFFERSEN HOLDING ApS
Årets resultat 2026
2.561.111
2,6 mio
DKK
Vil du bekræfte ejerskab og styre, hvad siden viser?
stamdata
| CVR-nummer | 35385797 |
| status | Aktiv |
| virksomhedsform | Anpartsselskab |
| stiftet | 2013-06-25 |
| kapital | DKK 80.000 |
| sidst opdateret | 2025-09-24 |
Beliggenhed
| adresse | Tømmerupvang 30, 2770 Kastrup |
| by | 2770 Kastrup |
| kommune | Tårnby Kommune |
Branche
| hovedbranche | Ikke-finansielle holdingselskaber (642120) |
Revisor
| revisor | Optimal Revision Godkendt Revisionsvirksomhed |
aktører og ejere
Ejere
| Mads Wichmann Offersen | Legal ejer | 100 % | Fra: 25.06.2013 |
Direktion
| Mads Wichmann Offersen | Direktør | Fra: 04.02.2021 |
Stiftere
| ANPARTSSELSKABET STAKEMANN · CVR 13469938 | Stifter | Fra: 25.06.2013 |
ejerskaber
Ejer af
| virksomhed | ejerandel | fra | resultat | egenkapital |
|---|---|---|---|---|
|
Magoli ApS
CVR 43380389
|
100 % | 06.07.2022 | — | — |
|
MO EL Teknik ApS
CVR 42610127
|
25–33,32 % | 18.08.2021 | — | — |
|
MO VVS og Kloak teknik ApS
CVR 38812599
|
100 % | 23.07.2017 | — | — |
Ejer af
| virksomhed | ejerandel | periode |
|---|---|---|
|
HS SELSKABET ApS
CVR 28858094
|
10–14,99 % | 01.07.2013 – 31.07.2017 |
|
HÅNDVÆRKER FACILITY IVS
CVR 36049529
|
25–33,32 % | 04.07.2014 – 13.06.2017 |
Stifter af
| virksomhed | ejerandel | fra | resultat | egenkapital |
|---|---|---|---|---|
|
Magoli ApS
CVR 43380389
|
06.07.2022 | — | — | |
|
MO EL Teknik ApS
CVR 42610127
|
18.08.2021 | — | — | |
|
MO VVS og Kloak teknik ApS
CVR 38812599
|
23.07.2017 | — | — |
Stifter af
| virksomhed | ejerandel | periode |
|---|---|---|
|
HÅNDVÆRKER FACILITY IVS
CVR 36049529
|
04.07.2014 – 13.06.2017 |
regnskabstal (DKK)
| nøgletal | 2026 | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Nettoomsætning | — | — | — | — | 0 | 0 |
| Bruttoresultat | -29.129 | -6.477 | -6.063 | -989 | -1.533 | -1.500 |
| Driftsresultat | — | — | — | — | -1.533 | -1.500 |
| Resultat før skat | 2.561.111 | 291.926 | 1.117.383 | 806.766 | 966.509 | 717.397 |
| Årets resultat | 2.561.111 | 294.720 | 1.111.262 | 810.439 | 968.966 | 717.397 |
| Egenkapital | 6.552.944 | 4.126.834 | 3.954.114 | 2.960.652 | 2.264.613 | 1.352.147 |
| Aktiver i alt (balance) | 7.277.390 | 4.452.266 | 4.056.056 | 3.152.117 | 2.440.538 | 1.528.072 |
| Selskabskapital | 80.000 | 80.000 | 80.000 | 80.000 | 80.000 | 80.000 |
| Gæld i alt | 724.446 | 325.432 | 101.942 | 191.465 | 175.925 | 175.925 |
| Likvide beholdninger | 955.086 | 1.632.178 | 1.101.486 | 720.474 | 876.028 | 465.892 |
| Antal ansatte (årsrapport) | — | — | — | — | — | 0 |
| Soliditetsgrad | 90,0 % | 92,7 % | 97,5 % | 93,9 % | 92,8 % | 88,5 % |
| Årsrapport |
vis
info |
vis
info |
vis
info |
vis
info |
vis
info |
vis
info |
Alle årsrapporter (7)
| periode | offentliggjort | revisor | |
|---|---|---|---|
| 01/07 2025 – 30/06 2026 | M2&Co. | vis rapport | |
| 01/07 2024 – 30/06 2025 | M2&Co. | vis rapport | |
| 01/07 2023 – 30/06 2024 | Optimal Revision | vis rapport | |
| 01/07 2022 – 30/06 2023 | Exacta Gruppen ApS | vis rapport | |
| 01/07 2021 – 30/06 2022 | Exacta Gruppen ApS | vis rapport | |
| 01/07 2020 – 30/06 2021 | — | vis rapport | |
| 01/07 2019 – 30/06 2020 | — | vis rapport |
p-enheder (1)
-
M OFFERSEN HOLDING ApS Aktiv P-nr. 1018590162
- adresse
- Tømmerupvang 30, 2770 Kastrup
- startet
- 25.06.2013
- ansatte
- —