Masa Holding ApS
ReklamebeskyttetKontaktoplysninger må ikke bruges til markedsføring.
Årets resultat 2025
73.316
73.316
DKK
Vil du bekræfte ejerskab og styre, hvad siden viser?
stamdata
| CVR-nummer | 37821241 |
| status | Aktiv |
| virksomhedsform | Anpartsselskab |
| stiftet | 2016-06-20 |
| kapital | DKK 40.000 |
| faisal749@hotmail.com | |
| sidst opdateret | 2026-04-30 |
Beliggenhed
| adresse | Østerløkken 80, 8381 Tilst |
| by | 8381 Tilst |
| kommune | Aarhus Kommune |
Branche
| hovedbranche | Ikke-finansielle holdingselskaber (642120) |
Revisor
| firma | ReVision+ · ifølge seneste årsrapport |
| underskriver | René Aagesen |
aktører og ejere
Ejere
| Faisal Saeed | Legal ejer | 100 % | Fra: 22.06.2016 |
Direktion
| Faisal Saeed | Direktør | Fra: 20.06.2016 |
Stiftere
| Faisal Saeed | Stifter | Fra: 20.06.2016 |
ejerskaber
Ejer af
| virksomhed | ejerandel | fra | resultat | egenkapital |
|---|---|---|---|---|
|
Bánh Mì Bandits Holding ApS
CVR 37859303
|
25–33,32 % | 07.07.2016 | — | — |
Ejer af
| virksomhed | ejerandel | periode |
|---|---|---|
|
Sakeenah ApS
CVR 39711842
|
25–33,32 % | 08.07.2018 – 21.11.2019 |
Stifter af
| virksomhed | ejerandel | fra | resultat | egenkapital |
|---|---|---|---|---|
|
Bánh Mì Bandits Holding ApS
CVR 37859303
|
06.07.2016 | — | — |
Stifter af
| virksomhed | ejerandel | periode |
|---|---|---|
|
Sakeenah ApS
CVR 39711842
|
08.07.2018 – 14.05.2024 |
regnskabstal (DKK)
| nøgletal | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Nettoomsætning | — | — | — | — | — | — |
| Bruttoresultat | -4.125 | -3.125 | -7.725 | -6.250 | -9.375 | -1.565 |
| Driftsresultat | — | — | — | — | — | — |
| Resultat før skat | 73.316 | -3.125 | -7.725 | -6.243 | -14.847 | 13.862 |
| Årets resultat | 73.316 | -3.125 | -7.725 | -6.243 | -14.847 | 13.862 |
| Egenkapital | 40.025 | -33.291 | -30.166 | -22.441 | -16.198 | -1.351 |
| Aktiver i alt (balance) | 89.380 | 4.525 | 1.525 | 0 | 0 | 17.965 |
| Selskabskapital | 40.000 | 40.000 | 40.000 | 40.000 | 40.000 | 25.000 |
| Gæld i alt | 49.355 | 37.816 | 31.691 | 22.441 | 16.198 | 19.316 |
| Likvide beholdninger | 11.525 | 4.525 | 1.525 | — | — | — |
| Antal ansatte (årsrapport) | — | — | — | — | — | — |
| Soliditetsgrad | 44,8 % | -735,7 % | -1978,1 % | — | — | -7,5 % |
| Årsrapport |
vis
info |
vis
info |
vis
info |
vis
info |
vis
info |
vis
info |
Alle årsrapporter (7)
| periode | offentliggjort | revisor | |
|---|---|---|---|
| 01/01 2025 – 31/12 2025 | ReVision+ | vis rapport | |
| 01/01 2024 – 31/12 2024 | ReVision+ | vis rapport | |
| 01/01 2023 – 31/12 2023 | ReVision+ | vis rapport | |
| 01/01 2022 – 31/12 2022 | ReVision+ | vis rapport | |
| 01/01 2021 – 31/12 2021 | ReVision+ | vis rapport | |
| 01/01 2020 – 31/12 2020 | ReVision+ | vis rapport | |
| 01/01 2019 – 31/12 2019 | — | vis rapport |
p-enheder (1)
-
Masa Holding ApS Aktiv Reklamebeskyttet P-nr. 1021535717
- adresse
- Østerløkken 80, 8381 Tilst
- startet
- 20.06.2016
- ansatte
- —