← tilbage
Gem favorit

MCS Service ApS

ReklamebeskyttetKontaktoplysninger må ikke bruges til markedsføring.

CVR 40295046 Aktiv APS 2100 København Ø
Årets resultat 2025 97.092 97.092 DKK
CVR-nummer40295046
status Aktiv
virksomhedsformAnpartsselskab
stiftet2019-02-27
kapitalDKK 40.000
telefon28260068
e-mailmcs@mcs-service.dk
sidst opdateret2026-06-22
Beliggenhed
adresse Lyngbyvej 126, 2100 København Ø
by2100 København Ø
kommuneKøbenhavn Kommune
Revisor
firma RevisorDK Godkendt Revisionanpartsselskab · ifølge seneste årsrapport
underskriver Verner F. Larsen
Ansatte (CVR)
2026-08 8 ansatte · 7 årsværk
−1 ansat (−11 %) siden august 2025
månedansatteårsværk
2026-08 8 7
2026-07 10 10
2026-06 11 10
2026-05 10 9
2026-04 10 9
2026-03 9 9
2026-02 9 9
2026-01 9 9
2025-12 9 9
2025-11 8 8
2025-10 8 8
2025-09 9 8
2025-08 9 9
2025-07 9 9
2025-06 10 9
2025-05 9 9
2025-04 9 9
2025-03 9 10
2025-02 9 9
2025-01 8 7
2024-12 10 9
2024-11 10 10
2024-10 9 8
2024-09 9 8
Ejere
Muzafer Abdija Legal ejer 100 % Fra: 27.02.2019
Direktion
Muzafer Abdija Direktør Fra: 01.09.2021
Stiftere
Muzafer Abdija Stifter Fra: 27.02.2019
nøgletal 2025 2024 2023 2022 2021 2020
Nettoomsætning ——————
Bruttoresultat 3.273.1793.843.5156.252.8985.085.6934.805.7772.004.048
Driftsresultat 144.10610.454276.946-317.216423.772152.282
Resultat før skat 143.8867.873245.784-336.495419.435147.907
Årets resultat 97.092-3.944186.983-270.513325.655114.207
Egenkapital 595.537498.445502.389315.406585.919260.264
Aktiver i alt (balance) 982.672852.5691.399.2151.379.0721.836.154960.449
Selskabskapital 40.00040.00040.00040.00040.00040.000
Gæld i alt 387.135354.124896.8261.063.6661.248.491700.185
Likvide beholdninger 346.121280.061554.593704.4521.027.247513.977
Antal ansatte (årsrapport) 16101615126
Lønomkostning pr. ansat 195.567383.306373.497359.385364.157306.892
Soliditetsgrad 60,6 %58,5 %35,9 %22,9 %31,9 %27,1 %
Årsrapport vis
info
Offentliggjort: 2026-05-07
Revisor: RevisorDK Godkendt Revisionanpartsselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2025-06-01
Revisor: RevisorDK Godkendt Revisionanpartsselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2024-06-06
Revisor: RevisorDK Godkendt Revisionanpartsselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2023-05-24
Revisor: RevisorDK Godkendt Revisionsanpartsselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2022-03-14
Revisor: Registreret Revisor Verner Freundlich Larsen
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2021-06-14
Revisor: Registreret Revisor Verner Freundlich Larsen
XBRL (rådata)
Alle årsrapporter (7)
periodeoffentliggjortrevisor
01/01 2025 – 31/12 2025 RevisorDK Godkendt Revisionanpartsselskab vis rapport
01/01 2024 – 31/12 2024 RevisorDK Godkendt Revisionanpartsselskab vis rapport
01/01 2023 – 31/12 2023 RevisorDK Godkendt Revisionanpartsselskab vis rapport
01/01 2022 – 31/12 2022 RevisorDK Godkendt Revisionsanpartsselskab vis rapport
01/01 2021 – 31/12 2021 Registreret Revisor Verner Freundlich Larsen vis rapport
01/01 2020 – 31/12 2020 Registreret Revisor Verner Freundlich Larsen vis rapport
27/02 2019 – 31/12 2019 Registreret Revisor Verner Freundlich Larsen vis rapport

Ejer du virksomheden? Bekræft ejerskab for at styre, hvad siden viser.