Mullaloo Holding ApS
ReklamebeskyttetKontaktoplysninger må ikke bruges til markedsføring.
Årets resultat 2025
41.278
41.278
DKK
Vil du bekræfte ejerskab og styre, hvad siden viser?
stamdata
| CVR-nummer | 41561750 |
| status | Aktiv |
| virksomhedsform | Anpartsselskab |
| stiftet | 2020-08-03 |
| kapital | DKK 40.000 |
| sidst opdateret | 2025-12-18 |
Beliggenhed
| adresse | Westend 30, 1661 København V |
| by | 1661 København V |
| kommune | København Kommune |
Branche
| hovedbranche | Ikke-finansielle holdingselskaber (642120) |
Revisor
| firma | BDO Statsautoriseret Revisionspartnerselskab · ifølge seneste årsrapport |
| underskriver | Thomas Nørgaard Christensen |
aktører og ejere
Ejere
| Nicolai Sabro Hansen | Legal ejer | 100 % | Fra: 03.08.2020 |
Direktion
| Nicolai Sabro Hansen | Direktør | Fra: 03.08.2020 |
Stiftere
| Nicolai Sabro Hansen | Stifter | Fra: 03.08.2020 |
ejerskaber
Ejer af
| virksomhed | ejerandel | fra | resultat | egenkapital |
|---|---|---|---|---|
|
Decision Makers Netværksgrupper ApS
CVR 43030450
|
100 % *
Ejerudvikling
100 %: fra 10.12.2024 50–66,66 %: 31.01.2022 – 09.12.2024 |
10.12.2024 | — | — |
Ejer af
| virksomhed | ejerandel | periode |
|---|---|---|
|
Pressence ApS
CVR 41564423
|
100 % | 04.08.2020 – 05.11.2025 |
Stifter af
| virksomhed | ejerandel | fra | resultat | egenkapital |
|---|---|---|---|---|
|
Decision Makers Netværksgrupper ApS
CVR 43030450
|
31.01.2022 | — | — |
Stifter af
| virksomhed | ejerandel | periode |
|---|---|---|
|
Pressence ApS
CVR 41564423
|
04.08.2020 – 05.11.2025 |
regnskabstal (DKK)
| nøgletal | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoomsætning | — | — | — | — | — |
| Bruttoresultat | — | — | -9.250 | -10.500 | — |
| Driftsresultat | 31.558 | — | -9.250 | — | 116.594 |
| Resultat før skat | 39.338 | -47.526 | 392.035 | 49.413 | 112.328 |
| Årets resultat | 41.278 | -47.526 | 394.344 | 50.614 | 114.352 |
| Egenkapital | 348.462 | 374.684 | 483.210 | 147.766 | 154.352 |
| Aktiver i alt (balance) | 418.711 | 495.726 | 631.564 | 204.830 | 220.770 |
| Selskabskapital | 40.000 | 40.000 | 40.000 | 40.000 | 40.000 |
| Gæld i alt | 70.249 | 121.042 | 148.354 | 57.064 | 66.418 |
| Likvide beholdninger | 47.188 | 3.593 | 3.958 | 2.283 | 3.734 |
| Antal ansatte (årsrapport) | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
| Soliditetsgrad | 83,2 % | 75,6 % | 76,5 % | 72,1 % | 69,9 % |
| Årsrapport |
vis
info |
vis
info |
vis
info |
vis
info |
vis
info |
Alle årsrapporter (5)
| periode | offentliggjort | revisor | |
|---|---|---|---|
| 01/01 2025 – 31/12 2025 | BDO Statsautoriseret Revisionspartnerselskab | vis rapport | |
| 01/01 2024 – 31/12 2024 | BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab | vis rapport | |
| 01/01 2023 – 31/12 2023 | BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab | vis rapport | |
| 01/01 2022 – 31/12 2022 | BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab | vis rapport | |
| 03/08 2020 – 31/12 2021 | TimeVision, Godkendt Revisionspartnerselskab | vis rapport |
p-enheder (1)
-
Mullaloo Holding ApS Aktiv Reklamebeskyttet P-nr. 1026090853
- adresse
- Westend 30, 1661 København V
- startet
- 03.08.2020
- ansatte
- —