← tilbage
Gem favorit

Nic`s VVS ApS

ReklamebeskyttetKontaktoplysninger må ikke bruges til markedsføring.

CVR 39286858 Aktiv APS 3905 Nuussuaq
Årets resultat 2025 -1.029.197 -1 mio DKK
CVR-nummer39286858
status Aktiv
virksomhedsformAnpartsselskab
stiftet2018-01-22
kapitalDKK 125.000
telefon311555
e-mailnic@nicsvvs.com
hjemmesidehttps://www.nicsvvs.com
sidst opdateret2026-08-24
Beliggenhed
adresse Industrivej 8, 3905 Nuussuaq
by3905 Nuussuaq
kommuneSermersooq Kommune
Branche
hovedbranche Installation af vvs-, varme- og klimaanlæg (432200)
Ejere
Nic Rasmussen Legal ejer 100 % Fra: 22.01.2018
Direktion
Nic Rasmussen Direktør Fra: 21.08.2026
Stiftere
Nic Rasmussen Stifter Fra: 22.01.2018
nøgletal 2025 2024 2023 2022 2021 2020
Nettoomsætning ——————
Bruttoresultat 5.184.4848.985.7915.923.1306.349.6954.613.7742.949.630
Driftsresultat -577.9883.825.541-2.202.7881.166.3701.265.10898.284
Resultat før skat -1.223.3123.117.870-2.786.796262.1811.252.758113.725
Årets resultat -1.029.1973.282.138-3.099.497173.982920.72976.719
Egenkapital 813.3681.842.565-1.439.5731.659.9251.485.943565.214
Aktiver i alt (balance) 14.092.51115.761.42013.907.49115.533.4363.676.4201.921.591
Selskabskapital 125.000125.000125.000125.000125.000125.000
Gæld i alt 13.279.14313.918.85515.347.06413.873.5112.190.4771.356.377
Likvide beholdninger 871.796722.07417717.454119.0005.000
Antal ansatte (årsrapport) 010121185
Lønomkostning pr. ansat —468.681637.370429.104406.729533.536
Soliditetsgrad 5,8 %11,7 %-10,4 %10,7 %40,4 %29,4 %
Årsrapport vis
info
Offentliggjort: 2026-08-27
Revisor: 2+ Revision Grønland ApSStatsautoriserede Revisorer
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2025-05-14
Revisor: Grønlands Revision A/S, statsautoriserede revisorer
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2024-08-07
Revisor: Grønlands Revision A/S, statsautoriserede revisorer
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2023-07-22
Revisor: Grønlands Revision A/S, statsautoriserede revisorer
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2022-06-20
Revisor: EY Grønland Godkendt Revisionsanpartsselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2021-05-03
Revisor: EY Grønland Godkendt Revisionsanpartsselskab
XBRL (rådata)
Alle årsrapporter (7)
periodeoffentliggjortrevisor
01/01 2025 – 31/12 2025 2+ Revision Grønland ApSStatsautoriserede Revisorer vis rapport
01/01 2024 – 31/12 2024 Grønlands Revision A/S, statsautoriserede revisorer vis rapport
01/01 2023 – 31/12 2023 Grønlands Revision A/S, statsautoriserede revisorer vis rapport
01/01 2022 – 31/12 2022 Grønlands Revision A/S, statsautoriserede revisorer vis rapport
01/01 2021 – 31/12 2021 EY Grønland Godkendt Revisionsanpartsselskab vis rapport
01/01 2020 – 31/12 2020 EY Grønland Godkendt Revisionsanpartsselskab vis rapport
01/01 2019 – 31/12 2019 EY Grønland Godkendt Revisionsanpartsselskab vis rapport

Ejer du virksomheden? Bekræft ejerskab for at styre, hvad siden viser.