Nitzi Holding APS
ReklamebeskyttetKontaktoplysninger må ikke bruges til markedsføring.
Årets resultat 2025
70.122
70.122
DKK
Vil du bekræfte ejerskab og styre, hvad siden viser?
stamdata
| CVR-nummer | 38546767 |
| status | Aktiv |
| virksomhedsform | Anpartsselskab |
| stiftet | 2017-04-03 |
| kapital | DKK 40.000 |
| sidst opdateret | 2026-02-09 |
Beliggenhed
| adresse | Strandbjerg 4, 2960 Rungsted Kyst |
| by | 2960 Rungsted Kyst |
| kommune | Hørsholm Kommune |
Branche
| hovedbranche | Ikke-finansielle holdingselskaber (642120) |
Revisor
| firma | Beierholm · ifølge seneste årsrapport |
| underskriver | Rasmus Ørskov |
aktører og ejere
Ejere
| Gustav Ølsted Marcussen | Legal ejer | 100 % | Fra: 28.02.2019 |
Direktion
| Kim Marcussen | Direktør | Fra: 01.03.2023 |
Stiftere
| Bettina Ølsted Marcussen | Stifter | Fra: 03.04.2017 |
ejerskaber
Ejer af
| virksomhed | ejerandel | fra | resultat | egenkapital |
|---|---|---|---|---|
|
InConnect.dk ApS
CVR 38558072
|
100 % *
Ejerudvikling
100 %: fra 31.12.2023 50–66,66 %: 07.04.2017 – 30.12.2023 |
31.12.2023 | — | — |
Stifter af
| virksomhed | ejerandel | fra | resultat | egenkapital |
|---|---|---|---|---|
|
InConnect.dk ApS
CVR 38558072
|
07.04.2017 | — | — |
regnskabstal (DKK)
| nøgletal | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Nettoomsætning | — | — | — | — | — | — |
| Bruttoresultat | — | -4.616 | -374 | — | 0 | -1.500 |
| Driftsresultat | — | — | — | — | 0 | -1.500 |
| Resultat før skat | 70.122 | 37.367 | -34.393 | -135.344 | 144.248 | 83.668 |
| Årets resultat | 70.122 | 39.348 | -34.393 | -135.344 | 144.248 | 83.668 |
| Egenkapital | 165.188 | 95.294 | 55.946 | 90.339 | 282.183 | 138.839 |
| Aktiver i alt (balance) | 165.188 | 100.259 | 58.413 | 92.806 | 287.650 | 144.306 |
| Selskabskapital | 40.000 | 40.000 | 40.000 | 40.000 | 40.000 | 500 |
| Gæld i alt | — | 4.965 | 2.467 | 2.467 | 5.467 | 5.467 |
| Likvide beholdninger | 3.869 | 1.516 | 13.412 | 59.644 | 31.742 | 32.729 |
| Antal ansatte (årsrapport) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Soliditetsgrad | 100,0 % | 95,0 % | 95,8 % | 97,3 % | 98,1 % | 96,2 % |
| Årsrapport |
vis
info |
vis
info |
vis
info |
vis
info |
vis
info |
vis
info |
Alle årsrapporter (7)
| periode | offentliggjort | revisor | |
|---|---|---|---|
| 01/10 2024 – 30/09 2025 | — | vis rapport | |
| 01/10 2023 – 30/09 2024 | Beierholm | vis rapport | |
| 01/10 2022 – 30/09 2023 | — | vis rapport | |
| 01/10 2021 – 30/09 2022 | — | vis rapport | |
| 01/10 2020 – 30/09 2021 | — | vis rapport | |
| 01/10 2019 – 30/09 2020 | — | vis rapport | |
| 01/10 2018 – 30/09 2019 | — | vis rapport |
p-enheder (1)
-
Nitzi Holding APS Aktiv Reklamebeskyttet P-nr. 1022336106
- startet
- 03.04.2017
- ansatte
- —