← tilbage
Gem favorit

NN Skagen ApS

CVR 43238396 Aktiv APS 9990 Skagen
Årets resultat 2025 14.277.259 14,3 mio DKK
CVR-nummer43238396
status Aktiv
virksomhedsformAnpartsselskab
stiftet2022-03-17
kapitalDKK 100.000
sidst opdateret2024-12-28
Beliggenhed
adresse Mjølnersvej 13, 9990 Skagen
by9990 Skagen
kommuneFrederikshavn Kommune
Branche
hovedbranche Ikke-finansielle holdingselskaber (642120)
Ejere
Niels Birger Nordmann Legal ejer 100 % Fra: 17.03.2022
Direktion
Niels Birger Nordmann Direktør Fra: 17.03.2022
Ejer af
virksomhed ejerandel fra resultat egenkapital
NN FISK ApS
CVR 32082262
25–33,32 % 17.03.2022 — —
nøgletal 2025 2024 2023 2022
Nettoomsætning 647.088.478———
Bruttoresultat 101.507.72190.416.22982.755.58051.799.009
Driftsresultat 21.239.71730.990.02035.452.43113.232.441
Resultat før skat 18.545.09834.960.58444.146.63213.036.538
Årets resultat 14.277.25926.966.61236.173.21910.324.101
Egenkapital 113.032.27998.846.54394.867.49062.263.706
Aktiver i alt (balance) 255.999.256238.372.585138.565.630131.436.729
Selskabskapital 100.000100.000100.000100.000
Gæld i alt 136.895.820132.498.73142.270.25867.710.525
Likvide beholdninger 58.133.13324.316.70313.776.05127.262.926
Antal ansatte (årsrapport) 1521188875
Lønomkostning pr. ansat 487.500459.113499.972477.471
Soliditetsgrad 44,2 %41,5 %68,5 %47,4 %
Årsrapport vis
info
Offentliggjort: 2025-12-23
Revisor: Beierholm
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2024-12-23
Revisor: Beierholm
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2023-12-30
Revisor: Beierholm
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2022-12-14
Revisor: Beierholm
XBRL (rådata)
Alle årsrapporter (4)
periodeoffentliggjortrevisor
01/07 2024 – 30/06 2025 Beierholm vis rapport
01/07 2023 – 30/06 2024 Beierholm vis rapport
01/07 2022 – 30/06 2023 Beierholm vis rapport
01/07 2021 – 30/06 2022 Beierholm vis rapport

Ejer du virksomheden? Bekræft ejerskab for at styre, hvad siden viser.