← tilbage
Gem favorit

NOHRLUND ApS

ReklamebeskyttetKontaktoplysninger må ikke bruges til markedsføring.

CVR 36433019 Opløst efter fusion APS 2650 Hvidovre
Årets resultat 2023 -3.757.314 -3,8 mio DKK
CVR-nummer36433019
status Opløst efter fusion
virksomhedsformAnpartsselskab
stiftet2014-10-30
kapitalDKK 103.030
sidst opdateret2025-09-03
Beliggenhed
adresse Jernholmen 45, 2650 Hvidovre
by2650 Hvidovre
kommuneHvidovre Kommune
Revisor
firma Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab · ifølge seneste årsrapport
underskriver Eskild Nørregaard Jakobsen
Ansatte (CVR)
2024-02 2 ansatte · 2 årsværk
−15 ansatte (−88 %) siden februar 2023
månedansatteårsværk
2024-02 2 2
2024-01 9 7
2023-12 10 8
2023-11 12 10
2023-10 13 12
2023-09 15 14
2023-08 15 14
2023-07 15 14
2023-06 16 15
2023-05 16 15
2023-04 16 15
2023-03 18 17
2023-02 17 16
2023-01 18 17
2022-12 23 20
2022-11 23 21
2022-10 23 21
2022-09 24 22
2022-08 27 22
2022-07 25 22
2022-06 25 20
2022-05 27 22
2022-04 27 21
2022-03 24 23
ingen aktive aktører registreret
nøgletal 2023 2022 2021 2020 2019
Nettoomsætning —————
Bruttoresultat 3.015.6721.533.8896.794.49550.597.699879.775
Driftsresultat -5.012.660-10.398.638-3.331.73337.883.115-4.099.913
Resultat før skat -5.367.215-10.441.423-3.389.11937.613.970-4.259.911
Årets resultat -3.757.314-8.411.921-2.810.69430.834.949-3.260.197
Egenkapital 6.382.78310.140.09618.552.01629.362.531-1.472.418
Aktiver i alt (balance) 16.836.19822.074.53923.101.82554.720.29411.916.166
Selskabskapital 103.030103.030103.030103.030103.030
Gæld i alt 10.065.11711.490.7494.213.38424.625.30013.388.584
Likvide beholdninger 5.652.9254.855.9533.826.4656.504.370174.526
Antal ansatte (årsrapport) 142019259
Lønomkostning pr. ansat 513.270558.042499.521473.495502.640
Soliditetsgrad 37,9 %45,9 %80,3 %53,7 %-12,4 %
Årsrapport vis
info
Offentliggjort: 2024-06-12
Revisor: Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2023-05-11
Revisor: Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2022-06-29
Revisor: Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2021-05-19
Revisor: KPMG P/S
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2020-07-01
Revisor: KPMG
XBRL (rådata)
Alle årsrapporter (5)
periodeoffentliggjortrevisor
01/01 2023 – 31/12 2023 Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab vis rapport
01/01 2022 – 31/12 2022 Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab vis rapport
01/01 2021 – 31/12 2021 Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab vis rapport
01/01 2020 – 31/12 2020 KPMG P/S vis rapport
01/01 2019 – 31/12 2019 KPMG vis rapport

Ejer du virksomheden? Bekræft ejerskab for at styre, hvad siden viser.